Osvětlení interiéru vagonů se SuperCap

Schémata, zapojení, návody, dotazy a postupy k využití v železničním modelářství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf, 123.marek

Re: Osvětlení interiéru vagonů se SuperCap

Příspěvekod jipol57 » stř 24 čer, 2026 5:21 pm

Zlámalík: podle připojených přívodů, to tak nevypadá. Jen vstup, GND a výstup. Přitom vstup jde na 2 nožky, 1. a 3. Třetí vypadá na ON/OFF stabilizátoru, jak je v některých datasheet uváděno. A 4. nezapojená.

Odpovídat by to mohlo tomuhle, https://www.tme.eu/Document/487cfa44aac ... ldk320.pdf
na třetí stránce.
jipol57
 
Příspěvky: 1654
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Předchozí

Zpět na Elektrika a elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník