Novinky H0 2026

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod Tonito » pát 05 čer, 2026 12:26 pm

Mám ji objednanou od Pika a taky už mám doma jednu od Fleischmanna ...
Přílohy
P1183366.JPG
Tonito
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 01 led, 2026 2:16 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod fousek » sob 06 čer, 2026 6:16 am

Jedna zajímavá limitka, set 2 vozů CFR s nákladem trolejbusu Škoda 14Tr.
Otázkou je, co má model představovat, protože Škoda žádné nové 14tr do Rumunska nedodávala. Ojetých se tam samozřejmě pár dostalo. Ale to se nestihlo ve IV. epoše. Zřejmě mohlo jít například o sdílení vozů v rámci OPW a dodávku třeba do Bulharska.
fousek
 
Příspěvky: 559
Registrován: sob 17 led, 2009 11:33 am
Bydliště: Praha

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod fousek » sob 06 čer, 2026 6:23 am

A ještě jedna novinka, Piko vydalo souhrnný katalog svého českého sortimentu.
fousek
 
Příspěvky: 559
Registrován: sob 17 led, 2009 11:33 am
Bydliště: Praha

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod Aleson » čtv 11 čer, 2026 1:04 pm

PIKO už má na stánkách zřejmě fotku skutečného modelu Čmeláka T669.0035.
Vypadá docela hezky, ale oproti fotce předlohy má poněkud chudší "výzdobu" ( nejsou stříbrné kličky, chybí bílé proužky na náraznících a nějaké bílé prvky na závěskách ....)

https://www.piko-shop.de/en/artikel/ger ... 49449.html
Aleson
 
Příspěvky: 475
Registrován: pát 24 čer, 2011 9:33 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod novk2007 » pát 12 čer, 2026 6:20 pm

jirie123 píše:
681633368_1379057560697019_6436143977268308097_n.jpg

Na e-shopu už je modrý Bastard od Roco :mrgreen:

Je to krásný model . No trošku si rýpnu. No až si ho koupím budu z něj muset nějak odříznout tu induzi která tam ani být nemá
novk2007
 
Příspěvky: 877
Registrován: ned 23 říj, 2011 6:58 am

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod Jirka Rubín » sob 20 čer, 2026 8:25 am

Jezevec od Piko
IMG_2162.jpeg
Jirka Rubín
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 03 říj, 2022 4:24 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod jirie123 » sob 20 čer, 2026 10:30 am

Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené :)
jirie123
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 23 lis, 2010 8:01 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod M&T » ned 21 čer, 2026 11:40 am

jirie123 píše:Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené :)

Nie je dôvod na obavy. Je ohlásená v katalógu na tento rok ....
P.S. Možno by si aj táto kráska od PIKO zaslúžila vlastné vlákno ....
M&T
 
Příspěvky: 423
Registrován: sob 11 pro, 2021 1:45 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod jipol57 » ned 21 čer, 2026 12:16 pm

Tak konečně, jak to má být, s kšiltami nad čelními okny. Ne jako ten pasvil S458 od MTB. A to nejsem vyloženě jejich kritik, ale tohle po...li, abych se vyjádřil jazykem šéfa. A při tom hrby na kapotách přidali, oproti E458.
jipol57
 
Příspěvky: 1650
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod hummus » ned 21 čer, 2026 6:21 pm

M&T píše:
jirie123 píše:Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené :)

Nie je dôvod na obavy. Je ohlásená v katalógu na tento rok ....

jako fakt? Já tam viděl jen tu oranžovou, ale jestli bude i zelená, tak bezva.
HO - DCC, IVb
Uživatelský avatar
hummus
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 04 pro, 2006 8:13 am
Bydliště: Praha 9

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod M&T » ned 21 čer, 2026 8:32 pm

hummus píše:
M&T píše:
jirie123 píše:Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené :)

Nie je dôvod na obavy. Je ohlásená v katalógu na tento rok ....

jako fakt? Já tam viděl jen tu oranžovou, ale jestli bude i zelená, tak bezva.

Ospravedlňujem sa, zle som prečítal a navnímal. STejnosmerné zelené som bral sko jednosmernú verziu a nie konkrétne farebný náter zelená/krémová, ....
Tá určite tiež bude, ale aktuálne to vie len PIKO, kedy .... v tomto roku bude len oranžová ...
M&T
 
Příspěvky: 423
Registrován: sob 11 pro, 2021 1:45 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod M&T » ned 21 čer, 2026 8:35 pm

jipol57 píše:Tak konečně, jak to má být, s kšiltami nad čelními okny. Ne jako ten pasvil S458 od MTB. A to nejsem vyloženě jejich kritik, ale tohle po...li, abych se vyjádřil jazykem šéfa. A při tom hrby na kapotách přidali, oproti E458.

MTB by som do toho nemiešal. Kto chcel hračku tak si kúpil MTB, kto chce model kúpi si PIKO. Aj keď určite na niektoré farebné varianty si bude treba počkať ... Nepoznám veľkého výrobcu, ktorý by spravil 5-10 variantov naraz ... Vzhľadom na rozhsah produkcie (PIKO, Roco, ....) to ani nie je možné ....
M&T
 
Příspěvky: 423
Registrován: sob 11 pro, 2021 1:45 pm

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod fousek » úte 23 čer, 2026 7:04 am

Já takového výrobce znám. Jmenuje se Brawa.
fousek
 
Příspěvky: 559
Registrován: sob 17 led, 2009 11:33 am
Bydliště: Praha

Re: Novinky H0 2026

Příspěvekod Adam_B » úte 23 čer, 2026 6:27 pm

fousek píše:Já takového výrobce znám. Jmenuje se Brawa.



akorát s odkladem 5 let...
Adam_B
 
Příspěvky: 205
Registrován: pon 16 pro, 2013 9:29 am
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků