Moderátor: Michal Dalecký
jirie123 píše:
Na e-shopu už je modrý Bastard od Roco
jirie123 píše:Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené
M&T píše:jirie123 píše:Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené
Nie je dôvod na obavy. Je ohlásená v katalógu na tento rok ....
hummus píše:M&T píše:jirie123 píše:Doufám, že se dočkám i stejnosměrné zelené
Nie je dôvod na obavy. Je ohlásená v katalógu na tento rok ....
jako fakt? Já tam viděl jen tu oranžovou, ale jestli bude i zelená, tak bezva.
jipol57 píše:Tak konečně, jak to má být, s kšiltami nad čelními okny. Ne jako ten pasvil S458 od MTB. A to nejsem vyloženě jejich kritik, ale tohle po...li, abych se vyjádřil jazykem šéfa. A při tom hrby na kapotách přidali, oproti E458.
fousek píše:Já takového výrobce znám. Jmenuje se Brawa.
Zpět na Velikost H0 (komunita H0)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník