Dovézt si to pro osobní potřebu můžete, jen to nesmíte jako obchodník uvádět na trh v EU.
My ve firmě vozíme věci z USA bez CE, protože je zdejší zákazník montuje do strojů, které jdou na mimoevropské trhy. A nikdy nikdo nic nechtěl, i když jde o velká množství.
Jinak nevím, ale deklaroval bych to pod kódem 9500 00 30,
Elektrické vláčky, včetně kolejnic, signalizačního zařízení a ostatního příslušenství; zmenšené modely, k sestavování - kategorie je oproštěná od cla. Kdyby někdo bublal, pak 9503 00 79. Viz
sazebník