TT: U 250-220-250

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: TT: U 250-220-250

Příspěvekod Libor » pon 01 čer, 2026 11:34 am

Konečně jsem taky rozjel pozadí kolejiště. Provedl jsem výběr panoramat pro první nástřel – velké poděkování patří samozřejmě Trainmaniakovi za možnost využití jeho souboru fotografií. Je to obrovská pomoc. Vybraná panoramata jsem nechal upravit na potřebné rozměry a zkušebně vytisknout. Západní strana kolejiště (tedy trať mezi severní a jižní stanicí) bude myslím ok - viz foto dole.
Přílohy
097.jpg
098.jpg
Libor
 
Příspěvky: 205
Registrován: sob 19 led, 2008 8:40 am

Re: TT: U 250-220-250

Příspěvekod Libor » pon 01 čer, 2026 11:35 am

Jižní strana bude chtít mít vyšší kopce, které určitě musí převyšovat můj kopec s tunelem. Výška kopců v pozadí by měla asi být podobná, jako v pravém rohu jižní části (viz následující foto).
Přílohy
099.jpg
Libor
 
Příspěvky: 205
Registrován: sob 19 led, 2008 8:40 am

Re: TT: U 250-220-250

Příspěvekod Libor » pon 01 čer, 2026 11:37 am

Na levé části severní strany by to asi celkem šlo, budu ale muset předělat tu kulisu za výpravní budovou – žádná bleděmodrá s rovnou hranou, chce to nalepit nějaký les a podle křivky jeho horní hrany oříznout taky horní hranu kulisy. V pravém rohu severní strany chci mít něco jako starou tovární čtvrť a tam mi to pozadí nesedí. Tam by to chtělo nějaké baráky nebo fabriky, možná komín. Něco mi v hlavě snad klíčí, ale pokud byste někdo měl nějaký zajímavý nápad či inspiraci, budu samozřejmě vděčný.
Přílohy
100.jpg
101.jpg
Libor
 
Příspěvky: 205
Registrován: sob 19 led, 2008 8:40 am

Předchozí

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník