Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka
Petr Berka píše:Milane, já se zlobit nebudu, autorem nejsem a vlastníkem autorských práv teprv ne. Kolegovi bych to taky nascanoval, bohužel se mi sešel scaner a publikace dohromady až dnes...


[URL=http://img338.imageshack.us/i/fy5.jpg/]


Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník