MTB Motorový vůz 830 101 ČSD

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: MTB Motorový vůz 830 101 ČSD

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 23 čer, 2026 6:42 pm

jipol57 píše:Ne. Naposledy dávali MTB reproduktory do Bardotek před pár lety. pokud si vzpomínám. A dávno už ne.

Věděl bys případně co tam patří za repro?
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3435
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: MTB Motorový vůz 830 101 ČSD

Příspěvekod vvitty » úte 23 čer, 2026 7:30 pm

Zdenek Valter píše:Věděl bys případně co tam patří za repro?


https://pojezdy.eu/cs/motorove-lokomoti ... ohm1w.html
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2865
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: MTB Motorový vůz 830 101 ČSD

Příspěvekod M&T » stř 24 čer, 2026 7:27 am

Alebo si kúp ten istý repráčik z ALIexpresu za 0,8 € - 1,00 €. Ja som si kupil do zásoby a mám na pár rokov pokoj ... a ozvučnice si tlačím presne na mieru daného modelu ...
M&T
 
Příspěvky: 424
Registrován: sob 11 pro, 2021 1:45 pm

Re: MTB Motorový vůz 830 101 ČSD

Příspěvekod stiro » stř 24 čer, 2026 8:27 am

Zdenek Valter: Alebo by som sa poobzeral na tejto stránke, prípadne by som im napísal. Už som od nich objednával nejaké ozvučnice a aj reproduktory. Špecializujú sa na tieto veci.

https://www.espb.cz/oz-bh76-830-h0-mtb

https://www.youtube.com/watch?v=50NsMhvZv0w
stiro
 
Příspěvky: 184
Registrován: stř 05 srp, 2015 9:07 pm

Re: MTB Motorový vůz 830 101 ČSD

Příspěvekod Zdenek Valter » stř 24 čer, 2026 8:51 pm

Kluci díky za tipy - takže je to hranatý repráček cca11,5 x 15
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3435
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: vvitty a 1 návštěvník