jipol57 píše:Ne. Naposledy dávali MTB reproduktory do Bardotek před pár lety. pokud si vzpomínám. A dávno už ne.
Věděl bys případně co tam patří za repro?
Moderátor: Michal Dalecký
jipol57 píše:Ne. Naposledy dávali MTB reproduktory do Bardotek před pár lety. pokud si vzpomínám. A dávno už ne.
Zdenek Valter píše:Věděl bys případně co tam patří za repro?
Zpět na Velikost H0 (komunita H0)
Uživatelé procházející toto fórum: vvitty a 1 návštěvník