Zdenek Valter píše:bandáže degradují v čase velmi rychle oproti kovovým kolům a musí se udržovat!!
Když zdegraduje, tak ji měním za smršťovací bužírku
https://www.gme.cz/v/1483761/kss-k32-10 ... ci-buzirka
nebo
https://www.gme.cz/v/1519021/c-tie-chs2 ... ci-buzirka
Tenká a bez lepidla.
Zdají se mně kvalitnější, trvanlivější a méně špiní koleje. Jak je to naplacato, tak skalpelem říznu nějakých asi 1,5mm, natáhnu na kolečko a když je volná, tak trochu nahřeju.
