V rámci propagace kroužků na příští školní rok bude pro veřejnost otevřená i naše modelářská dílna v DDM na Vápenici, a to od čtyř do sedmi odpoledne.
K vidění cca polovina moduliště (resp. poskládané z poloviny modulů), H0kařské panely... jinak nic moc místa, ale možná příležitost pro první kontakt nebo obnovení starého
Sv. Václavské ježdění bude 3. 10. 2026 s plným modulištěm v parketovce a doprovodným programem okolo.
Mějte se fajn, Radek
