Koukám, že jsem měl svůj dotaz na JMRI dát spíš sem. Nechce se mi ho duplikovat, tak jen link: viewtopic.php?f=6&t=15137
Nemá někdo z přítomných zkušenost, proč mi nejde použít LNSV2 ??
Děkuji
Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Zlámalík píše:ASi blbá otázka, ale proč bych to dělal v JMRI, když můžu na požadované funkce nastavit přímo dekorér?
Možná mi ale něco uniká, co neznám...
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků