Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.
hopeter píše:No hezky se ti urodilo.Já bych ale raději přidal švestky protože , když se ty červavé naloží do sudu ...
Uživatelé procházející toto fórum: Baidu [Spider], Google [Bot] a 1 návštěvník