JBr píše:bindo011 píše:Mohol by si urobiť toho králika?, bola by to pecka ...........
Nervy mam jen jedny, uz takhle mi stacila ta kosa s hrabema
Chápem, len som sa ptal, skúsim to vyrobiť ja.
Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.
JBr píše:bindo011 píše:Mohol by si urobiť toho králika?, bola by to pecka ...........
Nervy mam jen jedny, uz takhle mi stacila ta kosa s hrabema
Barťas píše:A z čeho děláš králičí bobky ???
bindo011 píše:richard0404 píše:Barťas píše:A z čeho děláš králičí bobky ???
Z máku chlape![]()
![]()
Už len uvariť....................![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zpět na Mám rozestavěno (máme rozestavěno)
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků