Schémata, zapojení, návody, dotazy a postupy k využití v železničním modelářství.
Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf, 123.marek
od jipol57 » stř 24 čer, 2026 5:21 pm
Zlámalík: podle připojených přívodů, to tak nevypadá. Jen vstup, GND a výstup. Přitom vstup jde na 2 nožky, 1. a 3. Třetí vypadá na ON/OFF stabilizátoru, jak je v některých datasheet uváděno. A 4. nezapojená.
Odpovídat by to mohlo tomuhle,
https://www.tme.eu/Document/487cfa44aac ... ldk320.pdfna třetí stránce.
-
jipol57
-
- Příspěvky: 1654
- Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm
Zpět na Elektrika a elektronika
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník