Zippich píše:Test zdroje proveden pomocí vousaté 5W-žárovky z auta, a ok. Svítí stabilně. Tak jsem v zoufalství rozlousknul škatulku a pomocí integrované humanoindní zkoušečky, ukazováku, zjistil, že jeden z těch černých pavoučků topí, takže bude asi proraženej a to asi vinou té čerstvě ozvučené BR93 od Pika, která stála na kolejích...
No a udržíš na něm ruku nebo musíš ucuknout?
(Ono se říká, že na povrchu do cca 60 stupňů Celsia prst udržíš)
No nezdá se mi, že by lokomotiva dokázala zničit booster v centrále. Podle toho co jsem našel je maximum pro tenhle set 2A.
