Program Grafikon

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Program Grafikon

Příspěvekod Horymir » pon 22 kvě, 2023 3:35 pm

Přeji pěkný den, chtěl jsem požádat o radu a koukám, že se tady před dvěma lety přesně na totéž někdo ptá.
A jaké bylo překvapení, že jsme se to ptal já sám a ani jsem tehdy nepoděkoval.
Takže děkuji 2021 a děkuji 2023, fungovalo to tehdy a funguje to stále.
Po stažení šablon z internetu jsem všechny potřebné pomůcky vygeneroval.
VV
Zababov H0e
Uživatelský avatar
Horymir
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 12 črc, 2009 12:52 am
Bydliště: Konec Berounky

Re: Program Grafikon

Příspěvekod Morris Zapp » ned 10 bře, 2024 9:04 am

Zababov RokyTTnice 2024: v programu Grafikon 58 stanic a ostatních dopravně zajímavých míst, 484 vlaků.

@jub: děkuji :!:
TT, moduly, epocha III/IV
Uživatelský avatar
Morris Zapp
 
Příspěvky: 839
Registrován: ned 04 dub, 2010 3:06 pm

Re: Program Grafikon

Příspěvekod petr2023 » pát 24 kvě, 2024 6:13 am

CHtěl jsem si vyexportovat staniční jízdní řády, ale nic to nedělá. Zkusil jsem tedy provést zde už několikrát uvedenou radu - importovat knihovny z webu. Jenže také to nic nedělá. Resp. po kliknutí na volbu se zobrazí malé okno "Otevírání knihovny..." a tím to končí. Ani po dvou hodinách se nic nestalo, tak jsem musel program natvrdo vynuceně vypnout. Co dělám špatně?

A ještě jeden dotaz. Délka staničních kolejí jde zadat kde? Jediný údaj, kde se dá délka zadat je sice u stanice, ale je to jen jediný údaj a to je myslím délka stanice, tedy nejspíše nejdelší koleje. Jde tedy vůbec někde zadat délky jednotlivých kolejí?
Láska z dětství je silnější než jsem si myslel a tak po 20 letech znovu začínám.
Uživatelský avatar
petr2023
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 16 kvě, 2023 1:40 pm
Bydliště: PRAHA 13

Re: Program Grafikon

Příspěvekod Franta Krása » pát 24 kvě, 2024 5:24 pm

Jakou verzi používáš? Kam to ukládáš? Přímo na disk např. na C: to jde obtížně. Zkus vytvořit složku. Pozor na zaškrtnutí mazání složky!

Lze zapsat jen délka stanice. Nikoliv jednotlivé koleje.
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Program Grafikon

Příspěvekod prcek » pát 24 kvě, 2024 7:31 pm

petr2023 píše:CHtěl jsem si vyexportovat staniční jízdní řády, ale nic to nedělá. Zkusil jsem tedy provést zde už několikrát uvedenou radu - importovat knihovny z webu. Jenže také to nic nedělá. Resp. po kliknutí na volbu se zobrazí malé okno "Otevírání knihovny..." a tím to končí. Ani po dvou hodinách se nic nestalo, tak jsem musel program natvrdo vynuceně vypnout. Co dělám špatně?


Nevím. Možná nastavení antiviru, firewallu, nebo tak něco. Teď jsem to zkusil s verzí 4.1.0, kterou už mám nějakou dobu a import z webu fungoval bez problémů.
edit: 4.1.2 taky bez problému

petr2023 píše:A ještě jeden dotaz. Délka staničních kolejí jde zadat kde? Jediný údaj, kde se dá délka zadat je sice u stanice, ale je to jen jediný údaj a to je myslím délka stanice, tedy nejspíše nejdelší koleje. Jde tedy vůbec někde zadat délky jednotlivých kolejí?


Nevím, nenašel jsem. Pro jízdní doby je potřeba délka stanice, jednotlivé koleje asi nikde nejsou potřeba.
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

Předchozí

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků