To zní jako dobrej plán. Trochu si myslím, že to nebude moc jednoduché.
Já bych měl snahu použít detektor, který rovnou komunikuje s centrálou a použil bych jen ovladačové rozhraní od centrály.
Mno v mém případě bych to spíš udělal jen jako skript pro
robota.
Ale rád se podívám jak se ti daří. Asi nejlepší informace co znám se dají najít
TADY. Respektive prakticky použitelný by mohl být
TENTO příklad, který rovnou propojuje RailCom na XpressNet.