Kolegovia modelári, zakladám novú tému DCC mtb.
Potrebujem popis CV pre tento dekoder MND25
Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf
radula63 píše:Dekodéry MND25 jsou už distribovány jak samostatně prodejné, tak v rámci akce zdarma (tedy cena analogového modelu a dekodér k tomu) do některých modelů, které právě opouštějí "výrobní linku".
https://www.mtb-model.com/index.php?pag ... d=30&lang=
Ivan píše:radula63 píše:Dekodéry MND25 jsou už distribovány jak samostatně prodejné, tak v rámci akce zdarma (tedy cena analogového modelu a dekodér k tomu) do některých modelů, které právě opouštějí "výrobní linku".
https://www.mtb-model.com/index.php?pag ... d=30&lang=
Pardon, ale ono to tak úplně zdarma jistě nebude. Pan Báňa určitě není takový filantrop, ale obchodník. Takže řekněme jsou v ceně modelu.
radula63 píše:Ivan píše:radula63 píše:Dekodéry MND25 jsou už distribovány jak samostatně prodejné, tak v rámci akce zdarma (tedy cena analogového modelu a dekodér k tomu) do některých modelů, které právě opouštějí "výrobní linku".
https://www.mtb-model.com/index.php?pag ... d=30&lang=
Pardon, ale ono to tak úplně zdarma jistě nebude. Pan Báňa určitě není takový filantrop, ale obchodník. Takže řekněme jsou v ceně modelu.
Dobře. Volně jsem citoval text z jejich stránek. Doslova "...tak jsme do výrobní produkce modelů v květnu přiložili zdarma k modelům dekodéry MND. Je to dárek zdarma, tj žádný komponent opravňující k reklamaci, připadně vyžadovaný pro ucelenost modelu. "
Takže jo, jak kdo to chce slyšet - zdarma k zakoupenému modelu, nebo v ceně modelu. Nicméně je to omezená akce a nebude to napořád.
Ivan píše:Zdarma, ale bez záruky. Tak teď už chápu, proč je to zdarma. Však nějak se to otestovat musí.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník