Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.
nikon-80 píše:Vnitřní rohy pozadí jsou zaoblené rádiusem, což na fotografii bohužel není příliš patrné. Kolejivo je použito brunýrované Tillig Elite, nicméně o dodatečné patinaci jsem také uvažoval.
Kavka_ píše:Moc pěkné! Jak je to vlastně veliké?
Zlámalík píše:Pěkné to je, ale tady budou mít kolegové z provozu faktickou připomínku: Vyskytovaly se na úzkém rozchodu úzkorozchodné vozy s uhlím? Určitě ne v době oranžových vest. Tipnu, že normálněrozchodný vůz (Es/Vtr) přijel do Hradce a dostal podvalníky, na kterých byl tažen dál.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník