Moduly OstraMo

Vše co souvisí s moduly.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký

Re: Moduly OstraMo

Příspěvekod Mcx » pát 05 čer, 2026 11:41 am

Vzhledem k tomu, že se již na R550 jezdilo, tak tady foto - poslední vůz je na R700, vozy mají zkracované spřáhlo na R600, je vidět že tady to vychází tak akorát i při tažení je to nárazník na nárazník, u lokomotivy je vůle větší - je tam leptaný hák.
uvalno_06.jpg
Uživatelský avatar
Mcx
 
Příspěvky: 2824
Registrován: ned 06 lis, 2011 1:04 pm

Re: Moduly OstraMo

Příspěvekod richardisko » pát 05 čer, 2026 8:29 pm

Ty protisměrné oblouky bez mezipřímé vypadají dost strašidelně, ale o to to asi víc potěší, když tam projede vše, co má. :D
Uživatelský avatar
richardisko
 
Příspěvky: 78
Registrován: sob 05 pro, 2009 7:18 pm

Předchozí

Zpět na Moduly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník