Model vozu Faccs/Sas Modely.BIZ

Stavba a přestavba nákladních a osobních vozů všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Model vozu Faccs/Sas Modely.BIZ

Příspěvekod honza571 » stř 18 črc, 2007 12:36 pm

Dobrý den, Michale gratuluji Vám k dokončení dlouho avizovaného modelu a smekám. Podle fotografií v magazínu je to špička. Ačkoliv bych sám nebyl takového modelu schopen a nejsem šťoural, stejně bych se rád zeptal na detail, kterého jsem si na modelu všiml. Řadové označení vozu Faccs (Sas) v potisku na modelu vychází přesně na hranu výztuhy vany. Nebude to předmětem kritiky ze strany "počítačů nýtů"? Honza
honza571
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 10 lis, 2006 6:35 pm

Re: Model vozu Faccs/Sas Modely.BIZ

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 18 črc, 2007 2:52 pm

honza571 píše:Dobrý den, Michale gratuluji Vám k dokončení dlouho avizovaného modelu a smekám. Podle fotografií v magazínu je to špička. Ačkoliv bych sám nebyl takového modelu schopen a nejsem šťoural, stejně bych se rád zeptal na detail, kterého jsem si na modelu všiml. Řadové označení vozu Faccs (Sas) v potisku na modelu vychází přesně na hranu výztuhy vany. Nebude to předmětem kritiky ze strany "počítačů nýtů"? Honza
Jak jsem psal v textu. Popisky na uvedenem voze jsou z obtisku a ten se tam nevesel. Je to pro predstavu a rozsah popisku. Na seriove vyrobe to bude ok a tamponem.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Sandy » stř 18 črc, 2007 4:13 pm

A budou lepty detailů jako ND ?
Sandy
 
Příspěvky: 1489
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 18 črc, 2007 4:57 pm

Sandy píše:A budou lepty detailů jako ND ?
To urcite ne. Pokud budou nahradni dily, tak podvozky, narazniky, sprahla atd. Lept je usazeny presne na tento model a nelze pouzit na cokoliv jineho.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Sandy » stř 18 črc, 2007 5:19 pm

Michal Dalecky píše:
Sandy píše:A budou lepty detailů jako ND ?
To urcite ne. Pokud budou nahradni dily, tak podvozky, narazniky, sprahla atd. Lept je usazeny presne na tento model a nelze pouzit na cokoliv jineho.

Škoda, nezbývá, než zamačknout slzu.
Sandy
 
Příspěvky: 1489
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 23 črc, 2007 8:21 pm

Lidicky, napiste mi pripadne pripominky k vozu, jeho peti provoznim verzim (nemyslim verze vozu CD apod., o tom vam napisu clanek) tak, abych to jeste pripadne testnul v overovaci serii. Uvitam vsechny konstruktivni pripominky. A jeste neco, pokud ma nekdo vyfoceny vuz s hornimi dekly zhora a pripadne jine nez hnede verze vozu, tak mi fota prosim poslete mailem. Pripravuji plan na 2008, tak at je z ceho vybirat. Predem diky.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Poděkování Michalovy

Příspěvekod Pali » úte 24 črc, 2007 4:44 pm

Musím říc že jsem se na model moc těšil, ale co mně překvapilo je hned 5 verzí. Jinak modelu podle fotek nemůžu nic vytknout!!
A už se moc těšám na ty 3 verze co jsem si objednal. a věřím že pan Dalecký si natom dal záležet jako vždy. Už aby byl Listopad
Pali
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:14 am

Příspěvekod trunda » stř 25 črc, 2007 12:25 pm

Dobrý den, jsem potěšen tím, co jsem viděl, model je nádherný. Chci se zeptat, jestli bude možné pořídit model patinovaný, ev. za kolik a zda-li budou různá inventární čísla?
trunda
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 črc, 2007 12:25 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 01 srp, 2007 3:14 pm

trunda píše:Dobrý den, jsem potěšen tím, co jsem viděl, model je nádherný. Chci se zeptat, jestli bude možné pořídit model patinovaný, ev. za kolik a zda-li budou různá inventární čísla?
Patinovany model bude pouze na objednavku. V prvni serii bude pouze jedno inventarni cislo. Pockam si na reakce vas vsech a jak se zabehne vyroba a pripravim plan vyroby modelu pro rok 2008 s vyhledem na 2009. Nezustane jen u tohoto vozu, ale vrhneme se i na stavebnice zeleznicnich staveb (stavedla, strazni domky apod.).
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod StandaR » stř 01 srp, 2007 4:35 pm

Jen tak dál a o zájemce určitě buudete mít postaráno
StandaR
 
Příspěvky: 660
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod trunda » stř 01 srp, 2007 6:46 pm

...vyborna zprava, za kvalitni ceske modely jsem ochoten vysolit nejakou tu korunu, tesim se na listopad, rok 2008, 2009 ......
Preju hodne trpelivosti a uspechu s novymi modely
trunda
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 črc, 2007 12:25 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 02 srp, 2007 5:24 am

trunda píše:...vyborna zprava, za kvalitni ceske modely jsem ochoten vysolit nejakou tu korunu, tesim se na listopad, rok 2008, 2009 ......
Preju hodne trpelivosti a uspechu s novymi modely
Jo, diky, pokud se z toho nezblaznim tak budou konecne ceske modely.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod zouharjindrich » ned 08 bře, 2009 1:22 pm

Chtěl bych se zeptat ,jaké jsou barvy vozu Faccs/Sas.Znam jenou hnědé barvy,ale myslím si že jsou ještě jiné.
zouharjindrich
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 10 bře, 2008 3:34 pm
Bydliště: Kunčina

Příspěvekod VoVo » ned 08 bře, 2009 1:49 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 4:49 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod zouharjindrich » ned 08 bře, 2009 4:55 pm

děkuji a moc mně to pomohlo
zouharjindrich
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 10 bře, 2008 3:34 pm
Bydliště: Kunčina


Zpět na Stavba osobních a nákladních vozů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků