Něco pro šotoultras

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Něco pro šotoultras

Příspěvekod hank » stř 10 čer, 2026 4:07 pm

Tak tohle jsem teda ještě nežral. :mrgreen: :lol:
https://www.tokyovintage.cz/japonska-tu ... a-d51-200/
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6919
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Zpět na Nezařazeno (off topic)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník