zdeno píše:uz hodne dlouho hledam skladbu,kde je na zacatku a na konci hardrock a v prostredku solo na violoncello.
Je to hadam z roků okolo 1960-70. Era Black Sabbath a Nazareth.
máš na mysli túto:https://www.youtube.com/watch?v=wMmCDAJu_hY
Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.
zdeno píše:uz hodne dlouho hledam skladbu,kde je na zacatku a na konci hardrock a v prostredku solo na violoncello.
Je to hadam z roků okolo 1960-70. Era Black Sabbath a Nazareth.
prcek píše:Uhnal jsem si ušního červa.
https://www.youtube.com/watch?v=e80qhyovOnA
nebo jen instrumentální verze
https://www.youtube.com/watch?v=3tyYb3yXLhI
To máte za to!
prcek píše:Uhnal jsem si ušního červa.
...
To máte za to!
Zpět na Nezařazeno (off topic)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník