Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.
JaroHo píše:Já se směju tchýni, švárovi a ostatním, co jsou vyděšený z toho že budou platit směšné clo na ty kvanta kravin nakoupených z Temu. Ještě bych zavedl v EU ukrutný cla na auta a motorky z číny.
Zpět na Nezařazeno (off topic)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník