Podvozky na Hektora H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod tkmm » pon 01 čer, 2026 8:48 am

Zdravím
Kúpim podvozky na Hektora H0 CS Train alebo PMT, prípadne celú lokomotívu v šrotovom stave.
Kúpim kabínu na Pylštika H0 MTB alebo celú karosériu.
Ďakujem za ponuku
tkmm
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25 bře, 2026 12:33 pm

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » pon 01 čer, 2026 12:36 pm

tkmm píše:Zdravím
Kúpim podvozky na Hektora H0 CS Train alebo PMT, prípadne celú lokomotívu v šrotovom stave.
Kúpim kabínu na Pylštika H0 MTB alebo celú karosériu.
Ďakujem za ponuku

Ahoj podvozky navíc nemám, řešil jsem podobný problém, ale v Mašinky CZ prodávají od PMT pojezd k Brejlovci ČS Train:
https://www.masinky.cz/produkt/52062-H0 ... /index.htm
Ty jsou kompatilní.
Pojezd jsem si koupil.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » čtv 04 čer, 2026 7:39 am

Reaguji na Tvůj mail sem, protože se tu může i někdo další najít či poradit:
tkmm píše:> Ahoj,
> díky za info. Na upresnenie ja nechcem robiť Brejlovca, mám z dávnejších
> čias obaly podvozkov a chýbajú mi do toho ozubené kolieska a nápravy. Mám
> pár ND ešte od CS Train, ak by sa mi podarilo dať tie podvozky dokopy,
> zložím 1ks Hektora.
...

No pokud vím jde Ti o podvozky a ty jsou v pojezdu stejné.
Proto jsem si jej koupil, protože jsem jeden podvozek zašantročil.
Pokud chceš tak Ti ho za 1000Kč prodám.
Pokud pošleš fotky toho co Ti chybí tak to dám sem, třeba bude možné je sehnat i jinak.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod tkmm » čtv 04 čer, 2026 1:57 pm

Ahoj, [img]https://www.rajce.idnes.cz/tkma/album/19989105
[/img]
Na foto je to čo mám a čo tam chýba.
S pozdravom
tkmm
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25 bře, 2026 12:33 pm

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 05 čer, 2026 9:11 am

tkmm píše:Ahoj, [img]https://www.rajce.idnes.cz/tkma/album/19989105
[/img]
Na foto je to čo mám a čo tam chýba.
S pozdravom

Bohužel odkaz Ti nefunguje i když si ho dám do prohlížeče!!
Možná máš album neveřejné!!
Dávám sem to cos mi poslal
Přílohy
IMG_2101.JPG
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 05 čer, 2026 2:55 pm

Posílám náhledy na podvozky PMT
Přílohy
podvozek01.jpg
podvozek02.jpg
podvozek02.jpg (56.88 KiB) Zobrazeno 569 krát
podvozek03.jpg
podvozek03.jpg (52.59 KiB) Zobrazeno 569 krát
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 05 čer, 2026 2:57 pm

Poslední fotka - omlouvám se za kvalitu těch fotek
Přílohy
podvozek04.jpg
podvozek04.jpg (66.99 KiB) Zobrazeno 568 krát
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod tkmm » pát 05 čer, 2026 3:20 pm

Díky moc za foto. Je to to isté. Môžeš mi podvozok poslať ? Ak máš PayPal, napíš mi adresu alebo akú formu platby.
Vychádza to nejakých 40 Euro
Díky moc
tkmm
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25 bře, 2026 12:33 pm

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 05 čer, 2026 4:01 pm

tkmm píše:Díky moc za foto. Je to to isté. Môžeš mi podvozok poslať ? Ak máš PayPal, napíš mi adresu alebo akú formu platby.
Vychádza to nejakých 40 Euro
Díky moc

No posílám to já Tobě ;-)
Takže moje adresa Ti k ničemu nebude ;-)
Napíšu v sz,
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod tkmm » pát 05 čer, 2026 4:32 pm

PayPal adresu som myslel pre platbu
tkmm
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25 bře, 2026 12:33 pm

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod tkmm » pát 12 čer, 2026 3:30 am

Vyriešené so Zdenkom Valterom
tkmm
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25 bře, 2026 12:33 pm

Re: Podvozky na Hektora H0

Příspěvekod Zdenek Valter » pát 12 čer, 2026 5:41 am

tkmm píše:Vyriešené so Zdenkom Valterom

Důležité je to, že to pasuje.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 3432
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.


Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník