Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » ned 04 zář, 2016 4:27 pm

AlexD píše:+ : V bazarové železnici má opravdu veliký výběr. (sháněl jsem loko BR92 -TT. NEPLATIT PŘEDEM!! Raději si připlatit za dobírku, tak alespoň vyřídí objednávku co nejdřív.
-: Nové výrobky nekupovat. Dlouhé čekací lhůty i na to co je údajně skladem. Vyučil jsem se. Zaplatil jsem lokomotivu TT převodem a čekal na ni tři měsíce. Komunikace meilem nulová. Telefony (má jich víc) bral jen poprvé. Připadá mi, že z platby předem vyřídil předchozí zákazníky. Předchozí dvě objednávky byly ok . Reklamace nového poškozeného výrobku nekonečná. Nekomunikuje. Tu jsem vzdal .
Náhradní díly (jichž inzeruje veliký výběr) nemá. Dvakrát mi stornoval objednávku.

Jojo, dokud budou zákazníci, potáhne to dál.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Barbucha

Příspěvekod Brejla » ned 04 zář, 2016 5:15 pm

AlexD píše:+ : V bazarové železnici má opravdu veliký výběr. (sháněl jsem loko BR92 -TT. NEPLATIT PŘEDEM!! Raději si připlatit za dobírku, tak alespoň vyřídí objednávku co nejdřív.
-: Nové výrobky nekupovat. Dlouhé čekací lhůty i na to co je údajně skladem. Vyučil jsem se. Zaplatil jsem lokomotivu TT převodem a čekal na ni tři měsíce. Komunikace meilem nulová. Telefony (má jich víc) bral jen poprvé. Připadá mi, že z platby předem vyřídil předchozí zákazníky. Předchozí dvě objednávky byly ok . Reklamace nového poškozeného výrobku nekonečná. Nekomunikuje. Tu jsem vzdal .
Náhradní díly (jichž inzeruje veliký výběr) nemá. Dvakrát mi stornoval objednávku.

Nevím jak dnes, ale v době nedávné (ještě začátkem roku) hlavně přeprodával modely z http://www.bazarmodelovezeleznice.cz . U Horského nakoupil, přihodil 30% a snažil se dále prodat. Jsou to všechny modely, které jsou foceny v typickém Horského dioramatu a přesně odpovídá i popis. :!:
Brejla

Příspěvekod Tatranka » pát 04 lis, 2016 9:30 am

Tak to aj bolo! :D
Naposledy upravil Tatranka dne stř 03 kvě, 2017 12:54 pm, celkově upraveno 4
Tatranka

Příspěvekod Fox » úte 07 úno, 2017 11:23 am

Vážení kolegové,
připojuji se s negativní zkušeností s e-shopem http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz, resp. panem Tesařem. Máte-li někdo další podobné zkušenosti, např. se zaplaceným (a nečerpaným) dárkovým poukazem, uvítám pro případ, že půjdu do sporu. Díky předem
TT, domácí kolejiště (dosud ve výstavbě), DR5000, iTrain...
Fox

Příspěvekod Brejla » úte 07 úno, 2017 12:46 pm

Fox píše:Vážení kolegové,
připojuji se s negativní zkušeností s e-shopem http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz, resp. panem Tesařem. Máte-li někdo další podobné zkušenosti, např. se zaplaceným (a nečerpaným) dárkovým poukazem, uvítám pro případ, že půjdu do sporu. Díky předem

Těch negativních zkušeností s Tesaři je tady více jak 20 stránek. To vám to nestačí a pořád zkoušíte štěstí :?: :mrgreen:
Brejla

Příspěvekod Fox » úte 07 úno, 2017 1:05 pm

Pane Brejlo
Je to trochu jinak. Dostal jsem od dcery dárkový poukaz. Stálo jí to dost peněz a holt nečte tohle fórum. Vaše chytrá poznámka je mimo mísu.
Fox

Příspěvekod sidlo » úte 07 úno, 2017 1:33 pm

dárkový poukaz

S tou snahou udělat radost je to někdy svízel. Taky už jsem dostal to co jsem nechtěl. Tak jsem dárky naslepo zakázal. Když mi chce někdo udělat radost, tak dostane katalogové číslo a adresu konkrétní prodejny.
sidlo

Příspěvekod Fox » úte 07 úno, 2017 1:36 pm

Ok, naprosto souhlasím. Ale pokusme se tyto zlatokopy eliminovat... pokusím se pro to něco udělat.
Fox

Příspěvekod Brejla » úte 07 úno, 2017 2:05 pm

Fox píše:Pane Brejlo
Je to trochu jinak. Dostal jsem od dcery dárkový poukaz. Stálo jí to dost peněz a holt nečte tohle fórum. Vaše chytrá poznámka je mimo mísu.

Jen jsem se snažil naznačit, že těch kontaktů na nespokojené zákazníky Tesařů je tu cca 20 stránek většinou i s popisem jejich problému. Nicméně dovedu pochopit, že se tu najdou i členové fora, kteří dobře míněnou radu nepochopí nebo jí opovrhnou s ironickou připomínkou. :wink:
Brejla

Příspěvekod vvitty » úte 07 úno, 2017 2:20 pm

svet modelaru se netoci jen kolem techto stranek...
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, osvětlení modelů, DCC - http://www.pojezdy.eu/eshop
vvitty

Příspěvekod Martin70 » úte 07 úno, 2017 8:29 pm

Fox píše:Pane Brejlo

Je to tak jak píšete, pokud někdo nechodí na toto fórum a nemá zkušenosti s modelařinou, obchody a nedůvěryhodnými webovými obchody, tak může při návštěvě stránek nabýt dojmu, že se jedná o seriózní firmu. Loga s palcem "Spolehlivá firma" můžou dosti mást úsudek nezasvěceného. Po objednávce a zaplacení je pak už je pozdě a nastává problém s komunikací a pod. Já už jsem si za necelý rok našel dvě jiné firmy v okolí mého bydliště a ty mě dokáží zásobit vším na co stačím vydělat. :wink:
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Martin70

Příspěvekod Fox » úte 07 úno, 2017 9:51 pm

Ještě za mne snad poslední příspěvek. Musím po pravdě říct, že se mi po telefonátu snad podařilo můj problém uspokojivě vyřešit. Tímto panu majiteli děkuji, ale už nikdy více. Howgh.
Fox

Příspěvekod amirinda » pát 10 úno, 2017 1:02 pm

no, nevěděl jsem o tomto tématu, nicméně jsem tam vytvořil už asi před měsícem objednávku. Na mejly prakticky žádná odezva a až dnes mi to nějaká paní zvedla(tel), musím podotknout, že mi přišla silně opilá...tak jsem zvědav
popojedem bo zme v utlumu...
amirinda

Příspěvekod vvitty » pát 10 úno, 2017 2:23 pm

Zrovna logo Spolehliva firma na me pusobi podezrele, ale mozna to bude tim ze vim jak se takovy certifikat udeluje, taky mi ho uz parkrat vnucovali :lol:
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, osvětlení modelů, DCC - http://www.pojezdy.eu/eshop
vvitty

Příspěvekod Charlie » pon 27 úno, 2017 1:19 pm

Už má dokonce dvě loga za rok 2015 a 2016. Pro špatné zkušenosti jsem u něj naposledy nakupoval v roce 2013. Ve vitruální peněřence jsem měl z toho nákupu 318,- Kč. V lednu 2015 mi poslali mejl, ať si vyčerpám ten kredit 318,-Kč. Tak jsem si řekl, že tady nic neriskuju a udělal jsem objednávku i s postovným za 450 Kč. A čekal jsem. Nic se nedělo a já už na to pomalu zapomněl. Najednou přišel mejl, že se moje objednávka ruší. Zrušili objednávku a s ní mi zrušili i ten kredit, takže vynulováno. Píšu to proto, že mi zase přišel mejl ať si vyberu kredit. Včera jsem mu napsal, tak jsem zvědavej. Už u něj nenakupuju, tak je mi to víceméně jedno. Ale abyste věděli jak se dá taky vyčerpat kredit.
ČSD, H0, H0e, DCC z ovládacího pultu a ještě trochu BTTB
Charlie

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci