Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod ales.kovar » stř 30 dub, 2014 9:19 am

Jsou to opradu "střelci". Objednavky u nich je trochu loterie a adrenalin. Nikdy člověk neví co mu příjde a kdy mu to příjde. Zrovna ted jsem objednaval dva vagony v akci uplatnil kredity (před jejich "měnovou reformou"). celkem cca za 1000 Kč. Po tydnu bez jakehokoli aviza prijde dobírka na 6000,- :D Tak jsem ji neprevzal a poslal maila a cekam na odpoved :o)))
ales.kovar
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 21 čer, 2013 9:57 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » stř 30 dub, 2014 9:22 am

ales.kovar píše:Jsou to opradu "střelci". Objednavky u nich je trochu loterie a adrenalin. Nikdy člověk neví co mu příjde a kdy mu to příjde. Zrovna ted jsem objednaval dva vagony v akci uplatnil kredity (před jejich "měnovou reformou"). celkem cca za 1000 Kč. Po tydnu bez jakehokoli aviza prijde dobírka na 6000,- :D Tak jsem ji neprevzal a poslal maila a cekam na odpoved :o)))


Další překvápko bude třeba číhat uvnitř. Může tam být úplně jiné zboží, než si člověk objednal, jak jsem to zažil na vlastní srst.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod martin-tt » stř 30 dub, 2014 9:38 am

ales.kovar píše: Nikdy člověk neví co mu příjde ....

Také jsem od nich dostal jednou balík a mimo dodaného zboží tam byl i použitý "ucho šťouch"(vatová tyčinka) :lol: .Asi to mělo naznačovat snahu "naslouchat" zákazníkům,ale nestalo se tak.
martin-tt
 
Příspěvky: 190
Registrován: stř 26 led, 2011 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JOHNZ » čtv 15 kvě, 2014 11:29 pm

Ja som si tam raz objednával mašinu, bola akože zo setu nemali tam nejakú dostupnosť, inu reku skúsim. Nič nechodilo, potom som na to zabudol, ale oni na mňa nie. Mašina prišla bez pár týždňov po roku :D
JOHNZ
 
Příspěvky: 140
Registrován: sob 05 led, 2008 9:24 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod VikyV » pát 16 kvě, 2014 4:56 am

Špatná zkušenost. Objednal jsem už dávno nedostupný model Bastarda PIKO. Po delší době mi přišla nějaká předělávka (padělek) s mizerným nástřikem a velmi mizerným potiskem. Zboží jsem vrátil a po upomínce mi byly peníze vráceny zpět. Donedávna měl v nabídce s dodávkou ihned 2ks ČSD Raguliny H0, prý PIKO i číslo produktu sedělo, za 3990,- , které na trh mají tento rok teprve přijít a budou za nižší cenu. Evidentně to tedy byly také předělávky. Nikdy více.
VikyV
 
Příspěvky: 46
Registrován: pon 10 led, 2011 12:13 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod F. Placheta » pát 16 kvě, 2014 8:15 am

Ohromně se bavím, kolik negativního zde už o p.Tesařovi bylo napsáno a jak někteří znovu a dál objednávají a pokouší štěstí, dokud se definitivně nespálí...holt asi síla nízkých cen :-)
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 298
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » pát 16 kvě, 2014 8:34 am

Nevím, jestli všichni jsou schopní všechno přečíst. Je už tady pěkná hromádka textů. Navíc ten Tesařovic WEB se tváří celkem solidně, tak se ani moc nedivím. Navíc po první chybě většinou člověk obchodníka nezatratí a říká si, že se to může někdy stát. Mně to taky chvíli trvalo, navíc jistá zákeřnost spočívá i v tom, že posílají zrušené objednávky a pokud má člověk objednáno někde víc, tak mu to ani nedocvakne a zaplatí dobírku. Většina modelářských obchodů jak u nás, tak v Německu se jmenuje podobně :-D.

Ještě taková třešnička na dortu. Mají nějaký bonusový systém, ale po reklamaci zboží už body nevrací, i kdyby se člověk upsal a uurgoval (děsné slovo) k smrti.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod marfdknl » pát 16 kvě, 2014 11:47 am

Tak jak to tu tak čtu tak se mám asi na co těšit.

Od tohoto e-shopu jsem několikrát objednával.
Prozatimní zkušenosti tak 50:50.
Pár věcí dorazilo bez sebemenšího problému, pár věcí dorazilo s dost velkým zpožděním a několik věcí jsem zrušil. Tak se uvidí jestli časem dorazí nebo ne.
marfdknl
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 11 pro, 2013 1:27 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » sob 17 kvě, 2014 8:51 am

jak řikám, já měl vždy štěstí, ale rozohdl jsem se ho dál nepokoušet.Nakoupil jsem tam dost věcí za skvělou cenu.
Pořád mi Tesaři posílají slevové akce na den atd., čím déle nekupuji tím víc akcí mi pošle do mejlu.
Ale už mě to nebaví, 3x zjištovat jesli je daný kus opravdu skladem a pak čekat jestli dorazí do týdne nebo do 3 dní protože standartně info o balíku nedávají, nestadarně taky ne. :mrgreen:
Já myslím, že to brzy zabalej.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1442
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Radek Strnad » sob 17 kvě, 2014 9:31 am

F. Placheta píše:Ohromně se bavím, kolik negativního zde už o p.Tesařovi bylo napsáno a jak někteří znovu a dál objednávají a pokouší štěstí, dokud se definitivně nespálí...holt asi síla nízkých cen :-)

Já se také bavím docela dobře. Co už se toho tady napsalo a stejně se vždy najde někdo, kdo zase naletí a pak si tu stěžuje. Je to jako když pochybné banky a střadatelny nabízely úrok 25%, když standartně byl na 3% a lidi jim pořád cpali peníze a pořád a pak si stěžovali, že přišli o celoživotní úspory. Tesařům prostě vyschly zdroje, velké výprodeje a hrabárny v Německu už jsou minulostí , tak teď ze zoufalství objíždějí tamní burzy, ale tam nikdo žádné štěstí neudělá. Já jsem s e-shopy hóóódně opatrný.
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1188
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » sob 17 kvě, 2014 9:53 am

Radek Strnad píše: Já jsem s e-shopy hóóódně opatrný.


Proč? Já ještě nikdy neměl problém s německým nebo rakouským e-shopem. Cena, komunikace, rychlost dodání. Zrovna tento týden v pondělí ráno jsem objednal věci v Rakousku a ve čtvrtek jsem je měl. Neumím si představit tu ztrátu času, že bych někam jel osobně.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » sob 17 kvě, 2014 1:22 pm

a nějakej tip na zahraniční e-shop?
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1442
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » sob 17 kvě, 2014 4:16 pm

elvis.jarous píše:a nějakej tip na zahraniční e-shop?


https://www.elriwa.de/
http://www.modellbahnshop-lippe.com/
http://www.kieskemper.de/

A pak samozřejmě e-Bay, kde prodává spousta e-shopů.

Je toho spousta, ale u vedených jsem nakupoval a vše bylo vždycky v pohodě. Základem nákupů venku je pochopitelně možnost platby na účet v Eurech (pro mě nejoblíbenější metoda), Pay-Pal nebo platební karta…
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » sob 17 kvě, 2014 4:44 pm

pěkné.
díky.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1442
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » úte 24 čer, 2014 8:50 pm

TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1184
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků