Kamenná prodejna a e-shop SC- Team

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Radek Mende » ned 23 lis, 2008 6:06 pm

Jan Jirásek píše:I přes neobvykle znějící obsah tvého textu je stejně cítit jistá arognace vsazená do souvětí :)

Máš moc citlivý nos,ale opravdu ti to přeju.
Hned v našem prvním setkání(písemném) byla narušena má důvěra v tebe,ale třeba se někdy opravdu setkáme a budeme kamarádi,ale chce to činy a né sliby.
TT DCC , PC ovládání Model Jop+ FCS,v současné době i N moduly
http://www.radyme.websnadno.cz
Uživatelský avatar
Radek Mende
 
Příspěvky: 493
Registrován: pát 20 dub, 2007 2:35 am
Bydliště: Neratovice

Příspěvekod petrh » ned 23 lis, 2008 6:19 pm

zkusme pominout vsechny ty dohady tady...ja bych mel otazecku na pana Jiraska.bude mozne sehnat i treba TTe od Lorenze? nebo bude obchod spise ze zacatku zameren na "proud"?
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Jan Jirásek » ned 23 lis, 2008 6:20 pm

Radek Mende píše:
Jan Jirásek píše:I přes neobvykle znějící obsah tvého textu je stejně cítit jistá arognace vsazená do souvětí :)

Máš moc citlivý nos,ale opravdu ti to přeju.
Hned v našem prvním setkání(písemném) byla narušena má důvěra v tebe,ale třeba se někdy opravdu setkáme a budeme kamarádi,ale chce to činy a né sliby.


Dnes vím, že jsem udělal chybu, že jsem vypochodoval s několika projekty najednou - do toho přišla realizace obchodu a běhání kolem toho. Proto Taurus, T334 nebo Bix/Balm jsou odloženy. Až se krám rozjede, vrátím se zpět k výše jmenovaným a dokončím to.

Ostatně k T334: v komentářích pod tím článkem jsou pospané perieptie s hlučností motoru a převodových částí k samotným dvojkolím. Tohle je dost podpásovka a uvažuji o remotorizaci na motorky Böhler nebo Mashima. Mám těchto kousků celkem 25 a rozhodně si z nich nehodlám na stole dělat domino nebo pomník! Tauruse, k tomu bych se chtěl dostat dříve, mám 10ks v krabicích ve skříni, nechci je odprodat ale jednorázově polepit. Otázkou je, zda se i po čase bude chtít k EURu 2008 a barevnému schématu této lokomotivy vracet. Jelikož je to ale uníkát, udělám těch deset kousků a pak se uvidí.

K prodejně,
no máš to opravdu jen přes pole a jeden železniční přejezd bez závor :) takže rozhodně se pak můžeš stavit.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Jan Jirásek » ned 23 lis, 2008 6:29 pm

petrh píše:zkusme pominout vsechny ty dohady tady...ja bych mel otazecku na pana Jiraska.bude mozne sehnat i treba TTe od Lorenze? nebo bude obchod spise ze zacatku zameren na "proud"?


O něm čtu prvně. Ale koukám že dělá pěkné věci. Hodím mu e-mail a poprosím o katalog, pokud jej vůbec má. Zběžně jsem prolezl jeho stránky, některé věci pro TT má pěkný! On se mi zdá, že nebud ale přímý výrobce. Některé polotovary nakupuje od Tiliga a dalších výrobců - tedy je to další šikovný variátor a to je dobře, těch je málo! :)

Uvidíme co mi napíše, ostatně ze sortimentu TT mám sjednáno dost málo dodavatelů, pokud bys věděl o nějakém, napiš mi.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Jan Jirásek » ned 23 lis, 2008 6:35 pm

Jinak stále čekám na vyjádření Dana z domacimodulovky.cz zda si opravdu myslí, že vložit bezmála 1.000.000 CZK do startu obchodu a e-Obchodu, musí být člověk nemocný nebo zcela zbaven smyslu.

Pokud tak neučiníš, nebudeš mít na hlavě jen to máslo které zde tak příznačně někdo jmenoval. Založil jsi zde toto vlákno, proto bys jej měl jako autor původní myšlenky taktéž moderovat. Ostatně tohle jsem si vždy myslel a profesor na informatiku mi to na VŠ vštěpoval do hlavy! Moderátor je jen jeden - tedy ten, který vkládá myšlenku a úváhu pro tvorbu dalších myšlenek převáděných do textu tohoto fóra... :)
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod petrh » ned 23 lis, 2008 6:35 pm

no uvidite, co vam lorenz odepise, on nejak moc nehodla komunikovat...jinak cony rozjizdeni podniku znam z vlastniho;) takze jsme zvedav, az otevrete tak s ejiste pujdu podivat.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod petrh » ned 23 lis, 2008 6:37 pm

Jan Jirásek píše:Jinak stále čekám na vyjádření Dana z domacimodulovky.cz zda si opravdu myslí, že vložit bezmála 1.000.000 CZK do startu obchodu a e-Obchodu, musí být člověk nemocný nebo zcela zbaven smyslu.

Pokud tak neučiníš, nebudeš mít na hlavě jen to máslo které zde tak příznačně někdo jmenoval. Založil jsi zde toto vlákno, proto bys jej měl jako autor původní myšlenky taktéž moderovat. Ostatně tohle jsem si vždy myslel a profesor na informatiku mi to na VŠ vštěpoval do hlavy! Moderátor je jen jeden - tedy ten, který vkládá myšlenku a úváhu pro tvorbu dalších myšlenek převáděných do textu tohoto fóra... :)

jo profesori...banda jedna:) viva la opensource a samodomo:_D
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod dan » ned 23 lis, 2008 7:13 pm

TO boy.rough: Prosím pěkně já jsem žádnou nepříjemnost s ohledně do výletu v Hamburku neměl. Já jsem na žádný výlet přihlášen nebyl a s podvedenými lidmi jsem se seznámil později, ale to se opakuji už jsem to tady jednou psal, takže doporučuji příště přečíst všechno a pak teprve psát příspěvek. Panovi Jiráskovi jsem pouze 2 x psal e-mail v době kdy rozjel stránky SC team ve kterém jsem ho žádal o výměnu ikon našich webů, nikdy mi však neodpověděl. Jiný kontakt jsem s dotyčným neměl.

Opravdu když jsem zakládal toto vlákno, bylo to jen kvůli tomu, že jsem chtěl znát názory Vás ostatních na nově vznikající prodejnu, stejně tak jako jsme tady diskutovali o modely.biz, model loko, modelové železnici, modeltrainu atd. Diskuze byly vždy věcné a bez napadání, a to také např. prodejny modelové železnice byly před otevřením, a přesto jsme na toto téma diskutovali. U tohoto vlákna je to jiné až na pár jedinců kteří zde napsali svůj názor a odpověď na mojí otázku, se tady mluví úplně o něčem jiném.

Co se týká reklamy já jako modelář pokud mám dobré zkušenosti z obchodem tak se to nebojím veřejně říci (většinou mě pak za to někteří napadnou že dělám skrytou reklamu) a pokud Váš obchod bude dobrý a budu s ním mít dobré zkušenosti nebojte se, budu to hlásit do světa.
Na druhou stranu pokud obchod bude stát za starou bačkoru, popřípadě pokud se vůbec neotevře, napíšu svůj názor také (i když už dopředu počítám s reakcí typu jééé vy prudíte, máte snad něco osobního proti panu JJ atd.)

Tak ještě jednou a naposledy žádám nechme plků a soustřeďme sena mojí otázku ze začátku vlákna.

Opravdu se nesnažím nikoho poškodit jak si Pane Jirásku myslíte, Vzhledem k tomu, že jsem pomáhal rozjíždět jeden kamenný obchod + e- shop s funkčí modelařinou nemusíte my vykládat jak je to náročné. Vým to z vlastní zkušenosti, navíc jsme malou zemí s omezeným trhem pro specializace jako je modelářství o to je to složitější.

Naopak pokud v prosinci otevřete obchod který prezentujete (nízké ceny, worshopy atd.) Rád k Vám budu jezdit a nakupovat u Vás.

Ale jak jsem psal už v předchozích přízpěvcích moc v to nevěřím, teď jste na řadě vy aby jste mi ukázal že se šeredně pletu.


A ještě dotaz proč se mi už dva dny objeví tato hláška když se chci podívat na Váš web
21.11.2008 Udělena blokace webu SCT / Důvod: neuveden / Platnost: dočasně!
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Jan Jirásek » ned 23 lis, 2008 7:40 pm

Já Vám osobně ale numusím nic dokazovat, nikoho jsem zde také nenapadal. Jen mi stále není jasné, nebo jde zcela mimo můj obzor, proč se zde ptáte na názor lidí, když ještě obchod není otevřený? Tohle zde vzneslo několik lidí a také mi to nejde na rozum. Zatím nevíte jaký bude sortiment k dosažení v krámu tak na e-Obchodě, proto založením tohoto vlákna soudnému člověku musí dojít, že je to jen další Vaše provokace průměrné hodnoty. Já zde sortiment z taktického hlediska nemohu jmenovat dokud nebude vše v provozu, proto i nadále si protiřečíte.

Je mi jedno že je zde toto vlákno, není mi jedno že vyvoláváte debatu na něco, co zatím není ještě v provozu. Nemůžete zde srovnávat projekty modelů s otevřením krámu a investicí v řádech několika settisíců. Pokud i nadále máte tak nemožné a zatvrzelé smýšlení, raději ustoupím neb je jak házení hrachu na zeď. Veškeré další kroky které zde činíte, jsou kontraproduktivní a zavání to něčím né dobrým. Ale jak jsem psal v komentářích u nás na website i zde, díky za medvědí službu! Od doby co toto vlákno vzniklo, zaregistrovalo se k odebírání novinek a RSS kanálu o 75% lidí než je denně zvykem.

Takže zatím z Vašeho posledního příspěvku jsem se nedozvěděl nic nového. Já Vás za to neodsuzuji, jen toto počínání tak nějak nechápu. Kde kdo také vycucal myšlenku, že obchod bude jen pro vyvolené, to je mi opět záhadou. No nechme toho! Jinak k blokaci, za poslední dva dny jsem nebyl v administraci Steam Club Teamu, komentáře moderují dva lidé, nemusí bez udání důvodů mazat komentáře či naopak, pokud provedou mazání ručně již 2-3x systém Vás na několik hodin zaBANuje, tohle bude asi ten problém. Kouknu se na to a BAN odstraním, je to jisté řešení proti lidem, kteří pak jen website spamují ba přímo bezhlavě atakují...
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod honzik » ned 23 lis, 2008 9:09 pm

petrh píše:no uvidite, co vam lorenz odepise, on nejak moc nehodla komunikovat...jinak cony rozjizdeni podniku znam z vlastniho;) takze jsme zvedav, az otevrete tak s ejiste pujdu podivat.

Ja mel od Lorenze jeden vagon a nastesti se mi ho povedlo vratit back a mel jsem za nej Daa-k a Es. Nevracel jsem to kvuli cene, ale kvuli zpracovani. Ale bylo to pred cca 3-rokama. Od te doby se mohla hromada veci zmenit.
Honza
Uživatelský avatar
honzik
 
Příspěvky: 91
Registrován: čtv 20 bře, 2008 10:43 am

Příspěvekod dan » ned 23 lis, 2008 9:14 pm

Myslím si že diskuzní fóra jsou o diskuzi, na různá témata a může se diskutovat i o věcech které ještě nejsou, tak nechápu co Vám tak vadí.

Asi jste mě vůbec nepochopil já se neptal:,, co si myslíte o nové prodejně?", ale na to co si myslíte o projektu SC teamu, o tom že chystá otevření nové prodejny a v tom je velký rozdíl, ale nebyl jste sám kdo otázku nepochopil.

Ale v jedno se s Vámi shodnu tato diskuze Vám hodně pomohla z marketingového hlediska, na Váš obchod se již těší hodně modelářů, tak se všichni necháme doufám že příjemně překvapit.

Co se týká blokace pod článkem bylo celkem 17 příspěvků a smazány byli všechny a nezdálo se mi, že byly bezhlavě atakující.

Všem co odpověděli na mojí úvodní otázku děkuji, všem ostatním se omlouvám že jsem je zdržoval svým dotazem.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Jan Jirásek » pon 24 lis, 2008 8:04 am

add Dan:
Co se týká blokace pod článkem bylo celkem 17 příspěvků a smazány byli všechny a nezdálo se mi, že byly bezhlavě atakující.
---------
Vytáhl jsem si v historii smazaných komentářů tvé příspěvky. Střídavě to moderují dva lidé kteří se starají o chod website, pokud někdo smaže regulérní text, je to chyba, jenže tady jak jsem koukal, je zcela mimo shodu obsah komentářů pod článkem o nové prodejně z Vaší klavesnice - s tím, co zde píšete na tomto fóru!!!! Pod článkem jsou arogantní a zjevně napadající souvětí, už jen samotné názvy komentářů, každý komentář má své ID a jmého. Proto nechápu, proč se chováte jinak na website SCT a jinak zde, na diskuzi... :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod dan » pon 24 lis, 2008 8:39 am

Celou diskuzi před tím než byla smazána jsem nakopíroval a je v úvodu vlákna, každý si ji může přečíst.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod bubak23 » pon 24 lis, 2008 10:21 am

dan píše:Celou diskuzi před tím než byla smazána jsem nakopíroval a je v úvodu vlákna, každý si ji může přečíst.


No nevím, někdo tady napadal, že p. Jirásek kopíruje bez souhlasu jiné web stránky, ale tak jse mi zdá, že jste udělal přesně to samé :D
H0, DCC, IV - V
bubak23
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 01 dub, 2007 6:13 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 24 lis, 2008 10:25 am

Pánové, ukoncete podobne nekonecne debaty. Uz je to tu v nekolika vlaknech. Pokud si mate k problematice co rici, tak pres SZ. Fakt to stacilo.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků