Prodejna DOORZ v Žilině

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Prodejna DOORZ v Žilině

Příspěvekod Ossi » pát 30 lis, 2012 9:59 pm

Navštívil jsem tuto prodejnu během "KOPky" v Rajeckých Teplicích. Prodejna je asi půl kilometru od nádraží na hlavní třídě vedoucí k náměstí. Majitel obchodu pan Dobroň byl velice ochotný, kolegovi vyjmul z vitríny několik lokomotiv H0 a bez jediného problému mu je půjčil do ruky. Já byl překvapen vozidly, které již nejsou v ČR k dostání - např. vůz Res ČSD s bednami Kovona Lysá a Agroexport, který byl pouze na workshopu v Pečkách. Velice zajímavé jsou i slovy na některé zboží - m.j. jsem koupil žlutého Ragulina TLG od Roca za 99,99€.Návštěvu prodejny doporučuji, bez problému zde lze platit platební kartou. Kdo jede do Rajeckých Teplic na "KOPku, dodatkovou, dědkovskou" má možnost. Pan Dobroň vede i prodej přes Internet,stránky jsou přehledně sestavené, jeho adresa je model-shop.sk Bohužel tento způsob nákupu jsem neměl možnost vyzkoušet, na hotelu byla pomalá wi-fi síť. Navíc lze v této prodejně koupit i "žehličku" pro případný dámský doprovod; p. Dobroň má vedle modelářství prodejnu CD a DVD (ostatně přes ni je do modelářství přístup). Takže případné komentáře lze utlumit nějakou muzikou nebo filmem
Ossi
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned 26 čer, 2011 1:16 pm
Bydliště: Kochánky, Mladoboleslavsko

Re: Prodejna DOORZ v Žilině

Příspěvekod Milan.D. » sob 01 čer, 2024 7:25 am

Eshop tohoto prodejce mohu po vlastní dobré zkušenosti doporučit. Trochu rozvedu celý příběh. Už někdy v lednu jsem si u IT vlaky předobjednal cisternu ČSD od Albert Modell a trpělivě čekal až bude model vyroben a dán do prodeje. V květnu jsem se dočkal a těšil se až mi přijde. Místo toho mi od IT vlaky přišlo oznámení, že výrobce nevykryl celou objednávku a že se čeká na další dodávku. Nevěnoval jsem tomu moc pozornosti, protože cisterny byly v ostatních eshopech normálně k dostání. Jenže během pár dnů odevšad zmizeli a já jsem lehce znervózněl a raději zavolal do IT vlaky, kde se mi nedostalo úplně uspokojivé odpovědi. Prý je sice budou mít, ale neví kdy a možná to bude nová série s jiným provozním číslem... Propadl jsem panice a začal prohledávat eshopy, bohužel bezvýsledně, v celé republice už jsem nic nenašel. Při hledání na Googlu mi eshop DOORZ ukázal, že mají cisternu skladem. Sice o pár desítek korun dražší než u nás, ale vem to čert, řekl jsem si, že to risknu a cisternu objednal. potvrzení objednávky přišlo okamžitě, druhý den výzva k platbě a za hodinu po zaplacení oznámení o předání kurýrovi. a do dvou dnů jsem cisternu měl, celé to trvalo tři dny. Takže za mě velká pochvala. :D
Milan.D.
 
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 20 říj, 2022 7:39 pm
Bydliště: Větrný Jeníkov

Re: Prodejna DOORZ v Žilině

Příspěvekod horak » ned 02 čer, 2024 6:29 am

Ja nakupujem v Model-shop.sk (DOORZ) pravidelne niekolko rokov. Mám len tie najlepšie skúsenosti.
To čo je skladom a objednám si to do cca 14-15:00 tak to aj v ten deň odíde kuriér / Packeta (Zasielkovňa). Komunikácia s pánom Dobroňom je nadštandardná. Nie je problém ani cez víkendy. Dopredu objednané veci chodia väčšinou skôr ako sú dostupné v iných obchodoch.

Takže za mňa môžem len ODPORÚČAŤ.
Obsah príspevku je bez môjho súhlasu iba na NEKOMERČNÝ účel. Zásah do SW/HW je Vaše vlastné riziko!
horak
 
Příspěvky: 694
Registrován: pát 17 srp, 2012 5:46 am
Bydliště: Bratislava

Re: Prodejna DOORZ v Žilině

Příspěvekod jipol57 » ned 02 čer, 2024 9:50 am

Můžu jen potvrdit. Někdy se stalo se, že jsem propásl nějakou novinku u nás, tak to Žilina jistila. Zvláště když jsem před pár lety znovu obnovil svoji vláčkovou mánii a poznal co vše mi uteklo. Jel jsem tam osobně.
A ještě jedna dobrá zkušenost. Jednou neuváženě v týdnu návštěvy jsem vybral z bankomatu větší hotovost v Kč. A v Žilině mě bankomat nevydal požadované €, protože bych překročil limit. Okolní směnárny měly lichvářský kurz. Domluvil jsem se prodavačem na slušném kurzu a zaplatil v Kč.
jipol57
 
Příspěvky: 1259
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků