Bubi model

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Bubi model

Příspěvekod hopeter » pon 16 pro, 2019 8:33 pm

Za některé zkušenosti se hold musí zaplatit... :wink: Nebo více číst recenze. :(
Ještě , že jsem to koupil u jednoho z jejich prodejců tak snad vyreklamuji alespoň ten sklad. Nějak zmizeli z webu... https://www.bubi-model.com/ - odkaz je nefunkční. Ještě minulý týden to běželo...
Bohužel dnes reklamovat věc za tři stovky je prodělek jen na dopravě. :?
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
hopeter

Příspěvekod hopeter » úte 17 pro, 2019 3:46 pm

zastávka3.jpg

A takhle pasuje předzpracovaný díl lemování... :!: Lemovka jen jen o cca 1,8 mm širší než stěna...
Soudruzi v bubi asi ještě neviděli žádné měřidlo a rozměry odhadují. :?
Další díl co si musím vyrobit svépomocí. Proč jsem vůbec kupoval stavebnici... :shock:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
hopeter

Příspěvekod jardaficz » úte 17 pro, 2019 5:07 pm

hopeter píše:Za některé zkušenosti se hold musí zaplatit... :wink: Nebo více číst recenze. :(
Ještě , že jsem to koupil u jednoho z jejich prodejců tak snad vyreklamuji alespoň ten sklad. Nějak zmizeli z webu... https://www.bubi-model.com/ - odkaz je nefunkční. Ještě minulý týden to běželo...
Bohužel dnes reklamovat věc za tři stovky je prodělek jen na dopravě. :?

Zde musím nesouhlasit. Ze zákona, pokud je reklamace uznána hradí účelně vynaložené náklady spojené s reklamací prodejce.
https://zakony.kurzy.cz/89-2012-obcansk ... graf-1924/
TT, DCC + analog, III - IV epocha
jardaficz

Příspěvekod Ivan » stř 18 pro, 2019 7:32 am

Hopeter, hoď jim to na hlavu, nebo aspoň pošli zprávu, jsem zvědav na reakci autora :mrgreen:
Vždyť přece domek není problém v cadu nakreslit, fakt nechápu jak se tohle muže povést.
Prostě břídilové, nic nakupovat.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DCC Lenz) ... hlavně že mne to baví!
Ivan

Příspěvekod hank » stř 18 pro, 2019 12:48 pm

Já jsem udělal podobnou zkušenost už předloni (viz moje starší posty v tomto vlákně z února - března 2017), takže jde zřejmě o pravidlo.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank

Příspěvekod jihous » stř 18 pro, 2019 1:40 pm

Je to hrozný, ale už jsem si zvyknul - číst, číst - nebrat, nebrat...a fotka hodně ukáže. Byť s touto firmou nemám žádné zkušenosti
jihous

Příspěvekod hopeter » stř 18 pro, 2019 3:23 pm

Sklad jsem dnes u svého prodejce vyměnil za fóliáže a tím je vyřešen. :idea:

Se zastávkou zápasím a snad ji i dodělám. Jako další zádrhel jsou dveře o kus menší než díra pro ně ! Kamenný sokl dle fotky si zjednodušili proužkem šedého papíru ! Střecha je tenký papír, který se kroutí i při pohledu!
Díru pod dveřma jsem zamaskoval vyšším schodištěm ( ve stavebnici žádné schody nejsou ) , sokl jsem si vyřezal z papírové imitace zdiva Auhagen a střechu podlepil kartonem. V podstatě kdybych posbíral zbytky po dílně tak bych tu zastávku taky vyrobil a ušetřil 285 Kč... :wink:
Jo a kdyby měl někdo zájem nakupovat na Bubi model, tak ešop na jejich webu už zase funguje. :mrgreen:
hopeter

Příspěvekod hank » stř 08 led, 2020 8:43 pm

No, tak to vypadá, že milej zlatej už neposílá objednané zboží ani nevrací peníze...

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/PO ... KA/938549/
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci