BR 120 Sergej - novinka od ROCO !!

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Příspěvekod Jirka1 » úte 28 črc, 2009 9:17 pm

Pája píše:Nevíte,proud sbírá taky ze všech šesti náprav ?

Pokud to bude jako Ragulín, tak ano, ten má kartáče na všechna kola.
Uživatelský avatar
Jirka1
 
Příspěvky: 534
Registrován: pon 28 led, 2008 6:30 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Příspěvekod lachttan.bastr » čtv 30 črc, 2009 5:17 pm

Hekttor píše:Ten obrázek:http://www.roco.cc/typo3temp/pics/feae777ea7.jpg
No jestli tak bude model skutečně vypadat, je to špička. Pokud dobře vidím, součástí bude i maketa strojovny. Dokonce i malé žaluzie má správně - vodorovně, jak to stroje ČSD skutečně mají. A že si rýpnu? Kdopak to tvrdil, že výrobci směřují k hračkovitosti? Takového znám jen jediného, toho ze Sebnitz. Roco umí.


Tak to je "mazec". Navíc bez mezery nad podvozky na rozdíl u TILLIGáckého :( . I ta barva vypadá věrnější, ikdyž obr. může klamat. Že bychom se dočkali i brejlovce, když už jej dělají v H0???? :D :D :D
Velikost středu = TT = Top Technik = vrchol techniky!
lachttan.bastr
 
Příspěvky: 117
Registrován: čtv 30 črc, 2009 4:54 pm
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jarda H. » čtv 30 črc, 2009 6:13 pm

lachttan.bastr píše: ..... Že bychom se dočkali i brejlovce, když už jej dělají v H0???? :D :D :D


Juj, to by byla bomba :shock: :!: Kéž by ses se svou poznámkou trefil. Jen ať ROCO čeří ty naše tétéčkové vody.
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2796
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod TTmili » ned 02 srp, 2009 7:34 am

Jo Roco umí pořádně zamíchat kartama a Tilligovi natrhli zadek už jednou, v dobách kdy Tillig začínal se starýma BTTB konstrukcema za nehorázný prachy přišli s dokonalím Ragulinem za cca 5 tisíc. No a teď ... jako pokračování si Roco nemohlo vybrat líp. Tak mě napadá, kromě lokomotivy BR80 mají všechno nákladní takže je nesmysl Brejlovec, ale logicky by mohl přijít Pomeranč... :lol:
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1689
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod martin tichý » ned 02 srp, 2009 8:14 pm

Já bych to nadšení raději krotil, za Sergeje však můžeme být rádi, jsem zvědavý, zda Tillig nepřijde někdy s nějakým "ýbrarbajtungem" této lokomotivy, jeho Sergej se v tuto chvíli stává neprodejným i když u téčkařů člověk nikdy neví...Jinak s tím Brejlovcem to možná tak úplně výstřel do tmy nemusí být, cosi jsem zaslechl ještě o nějakém překvapení v TT, snad něco z českých lokomotiv, logicky by mě to vycházelo na toho Brejlovce, když bude v HO..., ale mohou to být jen babské řeči, stejně tak, jako ti chytráci, co se tady zmiňují o nejbližších plánech ROCO a pak je to jinak, myslím tím jiné verze Sergejů, než DR...
Ciboch
martin tichý
 
Příspěvky: 314
Registrován: ned 19 črc, 2009 12:43 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvekod radekkrupka » pon 03 srp, 2009 11:10 am

Tak Roco konečně na svých stránkách doplnilo u verze ČSD cenu, což je dalším krůčkem a znamením, že půjde do prodeje :!:
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Jarda H. » pon 03 srp, 2009 2:06 pm

radekkrupka píše: ..... což je dalším krůčkem a znamením, že půjde do prodeje :!:


Určitě :lol: , protože jsem ho už nalezl v nabídce jednoho e-shopu, odkud mi právě jdou nějaké "zbytky" kolejiva - zatím nenaskladněn samozřejmě, počáteční cena 3.839, -Kč ... NA OBJEDNÁVKU :!: Věřím, že během pár dnů bude i v dalších shopech.

Odkaz té první domácí vlaštovky zde : http://www.modelyvlacku.cz/index.php?ma ... ts_id=4926

Jsem rád, že se nepotvrdila slova z příspěvku kohosi, že NEJSOU v edičním plánu další modifikace !! Takže ti, co čekali na ČSD verzi, nebudou čekat asi dlouho.
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2796
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod TTmili » pon 03 srp, 2009 2:45 pm

Včera jsem se bavil po telefonu s panem Daleckým a říkal že to prý nevidí na dřív jak za rok. Snad neměl pravdu, protože jak tak na to koukám tak toho německýho co u něj mám objednanýho asi přenechám někomu jinýmu. No snad konečně dočkám, už delší dobu sem si chtěl sergeje koupit ale furt sem to odkládal a říkal si že ještě ne jak bych věděl že s ním Roco přijde.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1689
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod martin tichý » pon 03 srp, 2009 3:51 pm

Asi před hodinou jsem viděl nový katalog Roca a jsou v něm vyobrazeny všechny avizované Sergeje, tedy i ten ČSD i s cenou, je u něj v němčině napsáno "podzimní novinka", tak nevim, kam kdo chodí na ty bludy, že "ne dřív, jak za rok" apod., ale fakt je, že ta pára 44 je tam taky, tedy jen fotka předlohy, a tou už vyhrožují nějaký ten pátek, tak snad to nebude případ ČSD Sergeje, mimochodem je nabízen pouze bez zvuku.
Ciboch
martin tichý
 
Příspěvky: 314
Registrován: ned 19 črc, 2009 12:43 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvekod TTmili » pon 03 srp, 2009 4:21 pm

Tak já jsem se bavil pouze s panem Daleckým který taky prozatím nemá přehled, a pouze odhadoval takže asi tak, ale vzásadě je to logický, oni to můžou dát jako podzimní novinku ale vyrobit ho můžou třeba až na vánoce nebo na velikonoce to nikdo nemůžeme vědět. Do tohohle bohužel nikdo z nás (asi) nevidí takže je těžko odhadovat ale možné je všechno. Jistý je jen to že nemůžou vyrábět víc verzí najednou, tj. že prvně udělají tolik kusů němců bez zvuku a se zvukem aby splnili nejaký počty aby se vyplatilo programování strojů co dělaj lak, tamponových potisků, a nějakých těch finálních úpraviček co ty naše stroje nemaj a pak teprve budou dělat další verzi (ČSD) a zase nějakej počet kusů a pak další a další pak se to obrátí a budou dělat zase DR. Otázkou zůstává jak dlouho to trvá než dodělaj ty němce.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1689
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod radekkrupka » pon 03 srp, 2009 4:56 pm

Já se o tom bavil s Michalem Daleckým v obchodě, je to tak 2 týdny. Taky mi říkal, že neví ale jeho odhad je tak na jaro.

Dnes mi to opět nedalo a zastavil jsem se na Andělu a vyzpovídal pana Čadka a nic nového neví. Údajně "se u nich v obchodě má zítra zastavit zástupce Roca a třeba z něho něco vypadne. Vypadne-li, objeví se to na modely.biz" :)

Od zveřejnění DR verze k naskladnění obchodů, to byly skoro dny. No uvidíme jak bude rychle ČSD. Buďme rádi, že vůbec bude :)
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Jamamoto22 » pon 03 srp, 2009 5:20 pm

BR 120 mám přes týden. Jízdní vlastnosti špičkové, vzhled rovněž, jak již zde bylo na fóru řečeno. Bohužel, druhý den po zakoupení se objevil na Rocu i Sergej ČSD. Tak to mě zamrzelo.... No a od soboty mám i Sergeje objednaného. Dotyčný na dotaz o dodání tvrdí, že bude začátkem podzimu. Tak nevím, rád bych tomu věřil.
Uživatelský avatar
Jamamoto22
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 03 srp, 2009 1:24 pm

Příspěvekod radekkrupka » pon 03 srp, 2009 6:13 pm

Jarda H. píše:
radekkrupka píše: ..... což je dalším krůčkem a znamením, že půjde do prodeje :!:

Odkaz té první domácí vlaštovky zde : http://www.modelyvlacku.cz/index.php?ma ... ts_id=4926

Tesař taktéž:
http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/p/ ... 9-csd.aspx
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod maayaa » pon 03 srp, 2009 6:58 pm

třeba ho přivezou do Lipska a bylo by fajn,kdyby ssebou vzali i nějaký na prodej.Pokud bude tam věřim vánocům,jinak ....
maayaa
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:15 pm
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod TTmili » pon 03 srp, 2009 7:05 pm

Už je to tady, trhá se s nima pytel, všichni tvrdí že bude na podzim a přitom pochybuju že to ví líp něž kdokoli jiný (obvzláště pan Tesař). No nikomu nechcu křivdit ale pravdou je že Roco si potrpí na napínání zákazníků takže kdoví.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1689
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků