začatočník

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Příspěvekod majo64 » sob 07 úno, 2009 7:25 pm

nemam penaze nee len keby viem presne ake si mam kupit
majo64
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 01 úno, 2009 6:31 pm

Příspěvekod Jirka1 » sob 07 úno, 2009 7:31 pm

majo64 píše:ok ale ked to newiem najst a vy ste už v tom profesionali a viete kde čo je


Každý z nás začínal od začátku, nikdo se s těmi vědomostmi určitě nenarodil (tedy alespoň já ne, nevím jak ostatní? :D ). Začínali jsme po malých krocích a dnes jsme tam, kde jsme. A jenom studiem, úsilím, prací, pokusy ale i nezdary (atd.) se dále zdokonalujeme. Bez toho to prostě nejde. :(

Takže začni pomalu malými krůčky.
S těmi miniboxy jsem to myslel vážně, na tom si můžeš vyzkoušet, zda jsi ochoten se trochu snažit a usilovat... A taky se trochu vyjasní představy... :shock:
Uživatelský avatar
Jirka1
 
Příspěvky: 534
Registrován: pon 28 led, 2008 6:30 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Příspěvekod PetrL » ned 08 úno, 2009 11:01 am

majo64 píše:...ok ale ked to newiem najst a vy ste už v tom profesionali a viete kde čo je ...
...ale newiem si dat radi...
...nemam penaze nee len keby viem presne ake si mam kupit...

Hele, už začínáš unavovovat - umíš něco jiného než "neviem"??? Co takhle konečně něco udělat, abys věděl?
Když se umíš zaregistrovat a psát dotazy - za týden jich tu máš už 24, tak snad taky umíš hledat, popř. číst nápovědu ne? Ptáš se na věci (jaké kolejivo) které tu byly zodpovídány a diskutovány tolikrát, že bys měl čtení na celé odpoledne. Zatím jsi neudělal nic jiného, než že jsi si prohlédl pár obrázků, ale nečetls vůbec nic. To ti máme příručky, koleje a j. sehnat, koupit a přijet za tebou a všechno tě naučil? Jsi příliš pohodlný a tak myslím, že pokud se nechceš řídit radami, které jsi zde dostal, že by ses do modelařiny vůbec neměl pouštět. Nebo později? Kdybys alespoň napsal něco o sobě, ale do svého profilu při registraci jsi neuvedl vůbec nic (asi ti za to nestojíme), kolik je ti let také nevíme - možná ti není ani 10let a jsem tedy na tebe až příliš tvdý - ale je tvojí chybou, že o tobě nic nevíme.
Tak to naprav, projev snahu a pak se ptej. Potom se najde dost ochotných ti pomoct.
A ještě něco, (už jsem tě na to také marně upozorňoval) než příspěvek odešleš, přečti si ho po sobě a odstraň chyby - neúplná slova, mezery kdekoliv atd. Ona totiž slovenština bez diakritiky a všelijaká půlslova dovede smysl věty pěkně zamotat!
TT-Analog, IIIc/IVa
Uživatelský avatar
PetrL
 
Příspěvky: 332
Registrován: čtv 02 lis, 2006 4:32 pm
Bydliště: Cheb

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kuyon a 5 návštevníků