Pomoc s výběrem Dekodéru

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 11 led, 2011 3:18 pm

Hele mně to tady taky někdy přijde jako rozpravka ze ženskou :lol: to taky začne debata třeba o dětech a skončí to strejdou z desátého kolena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale jinak je tu fajn a vlastně se mimoděk dozvíš věci,na které by jsi se ptal třeba někdy příště :lol: :lol: Míra
Naposledy upravil miroslav lengyel dne úte 11 led, 2011 4:01 pm, celkově upraveno 1
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Jojo » úte 11 led, 2011 3:34 pm

miroslav lengyel píše:Hele mě to tady taky někdy přijde jako rozpravka ze ženskou :lol: to taky zane debata třeba o dětech a skončí to strejdou z desátého kolena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale jinak je tu fajn a vlastně se mimoděk dozvíš věci,na které by jsi se ptal třeba někdy příště :lol: :lol: Míra


Zrejme ludia a členovia už su vyrozpravaný. Alebo už je všetko vyriešené,alebo doba ,alebo ... Máš pravdu ostalo to nejaké mrtve. :?: :?: :?:
Peniaze a svet. Tot demokracia. :idea:
H0 ,bez epochy,Traincontroler 7 Silver originál,len digitál.
Uživatelský avatar
Jojo
 
Příspěvky: 408
Registrován: úte 03 čer, 2008 7:58 am
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 11 led, 2011 4:03 pm

Tak já to myslel přesně opačně :D že se tady semele všechno možné i nemožné. :mrgreen: Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Jojo » úte 11 led, 2011 4:13 pm

Tak ano .Čo hovoríš na zavedenie €. :?: :?: :?: Klaus to nechal tak, asi dobre spravil. :roll:
To bolo na uvolnenie. :D
H0 ,bez epochy,Traincontroler 7 Silver originál,len digitál.
Uživatelský avatar
Jojo
 
Příspěvky: 408
Registrován: úte 03 čer, 2008 7:58 am
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 11 led, 2011 4:25 pm

Tak až takhle jsem to zase nemyslel :D Je spousta věcí,které mi slušně řečeno nejdou pod nos,ale nechci se k těmto věcem vyjadřovat zde.Ne snad proto,že bych se za své názory nějak styděl,ale prostě proto,že sem chodím čerpat energii :lol: a oddechnout si právě od těch věcí,které se na nás valí z TV,tisku internetu apod.Když se chce člověk vytočit,stačí otevřít jakýkoli článek na internetu a ještě lépe diskuzi pod ním a je to :oops:Ale na Tvou otázku odpovím,ano jsem rád,že máme koruny :lol: Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod mvr24 » úte 11 led, 2011 4:27 pm

Dej pokoj s EUREM . Ted když všechno poplatím tak mám nadně v peněžence prd. Mět eura tak tu peněženku nemusim mět vůbec to bych tam měl jen nas.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mvr24
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19 led, 2010 5:45 pm
Bydliště: Konice

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod miroslav lengyel » úte 11 led, 2011 4:31 pm

Tak ty máš prázdnou prkenici a ptáš se jaký koupit dekodér :o To já mám dekodéry vybrané,ale peněženku taky prázdnou :D a teď co je lepší,že?No nic,ale jak vidíš,tady se dozvíš všechno,jak jsem psal výše. :mrgreen: :mrgreen: Míra
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Jojo » úte 11 led, 2011 4:40 pm

miroslav lengyel píše:Tak ty máš prázdnou prkenici a ptáš se jaký koupit dekodér :o To já mám dekodéry vybrané,ale peněženku taky prázdnou :D a teď co je lepší,že?No nic,ale jak vidíš,tady se dozvíš všechno,jak jsem psal výše. :mrgreen: :mrgreen: Míra

Tak je to koníček a oddych. Nie su prachy nerobím, ale filozofovat možeme nie. :D :D :D :o Robit to v strese nemá význam. :!: :!: Ako u Vás bratov ide Nový rok? :o
To už ale zase sme inde. :lol: :lol: :lol:
H0 ,bez epochy,Traincontroler 7 Silver originál,len digitál.
Uživatelský avatar
Jojo
 
Příspěvky: 408
Registrován: úte 03 čer, 2008 7:58 am
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod mvr24 » úte 11 led, 2011 4:55 pm

miroslav lengyel píše:Tak ty máš prázdnou prkenici a ptáš se jaký koupit dekodér :o To já mám dekodéry vybrané,ale peněženku taky prázdnou :D a teď co je lepší,že?No nic,ale jak vidíš,tady se dozvíš všechno,jak jsem psal výše. :mrgreen: :mrgreen: Míra

Na dekodery ještě mám a něco k tomu. Příště zas něco a tak pořád dokola. Nemůžu mět všechno naráz :mrgreen: Jedině , že bych si někde večer nenávrtně pujčil eura. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mvr24
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19 led, 2010 5:45 pm
Bydliště: Konice

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Jojo » úte 11 led, 2011 4:58 pm

mvr24 píše:
miroslav lengyel píše:Tak ty máš prázdnou prkenici a ptáš se jaký koupit dekodér :o To já mám dekodéry vybrané,ale peněženku taky prázdnou :D a teď co je lepší,že?No nic,ale jak vidíš,tady se dozvíš všechno,jak jsem psal výše. :mrgreen: :mrgreen: Míra

Na dekodery ještě mám a něco k tomu. Příště zas něco a tak pořád dokola. Nemůžu mět všechno naráz :mrgreen: Jedině , že bych si někde večer nenávrtně pujčil eura. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Len ,aby sme aj mi neprešli na SK. :roll: :roll: .
Tak potom dobre, ked je na zakladné potraviny pre železnicu. :D :D :D :D :lol:
H0 ,bez epochy,Traincontroler 7 Silver originál,len digitál.
Uživatelský avatar
Jojo
 
Příspěvky: 408
Registrován: úte 03 čer, 2008 7:58 am
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod A2C » úte 11 led, 2011 9:10 pm

A2C píše:Skúsim ti poradiť .
Osobne teraz digitalizujem E499.2 od Piko s 2 motormi a je to hrúza málo miesta a naviac poriadny odber. Preto pokiaľ máš ES499 s jedným motorom tak by som ti odporúčal lokodekodér Digitrax DH sériu, napr DH123D je to dekodér ktorý tieto motory zvládne, 1,5A trvale a 2A po dobu 30s. to keby sa náhodou motorček kusol.
Avšak pri tej E11 (predpokladám že tá mala 2 motory) budeš musieť riešiť rovnaký problém ako ja a to teda kam to všetko nacpať. Kupuj si na tieto mašiny dekodér bez pätice. teda bez konektora iba na kábloch.

Ospravedlňujem sa, DH123D nemá záťažovú reguláciu. Vezmi si niečo overené ala Kuehn, ESU, či Zimo.
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1670
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod mvr24 » pát 14 led, 2011 4:45 pm

Tak sem obědnal lenz Silver .A dnes přišly. Tak to skusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Sem zvědav co nevydrží jestly já nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodímě ven z domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Tak my držte palce.
Uživatelský avatar
mvr24
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19 led, 2010 5:45 pm
Bydliště: Konice

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Ferda » pát 14 led, 2011 5:16 pm

mvr24 píše:Tak sem obědnal lenz Silver .A dnes přišly. Tak to skusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Sem zvědav co nevydrží jestly já nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodímě ven z domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Tak my držte palce.

Promiň :oops:

Tak sem obědnal lenz Silver. A dnes přišly. Tak to skusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Sem zvědav co nevydrží jestly já nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodímě ven z domu. Tak my držte palce.
Tak jsem objednal lenz Silver. A dnes přišly. Tak to zkusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Jsem zvědav co nevydrží, jestli, nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodí_mě ven z domu. Tak mi držte palce.

Jinak přeji, ať vydrží dekodery i ty.
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Jojo » pát 14 led, 2011 6:11 pm

Ferda píše:
mvr24 píše:Tak sem obědnal lenz Silver .A dnes přišly. Tak to skusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Sem zvědav co nevydrží jestly já nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodímě ven z domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Tak my držte palce.

Promiň :oops:

Tak sem obědnal lenz Silver. A dnes přišly. Tak to skusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Sem zvědav co nevydrží jestly já nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodímě ven z domu. Tak my držte palce.
Tak jsem objednal lenz Silver. A dnes přišly. Tak to zkusím zítra zapojit podle stránek Zabavov. Jsem zvědav co nevydrží, jestli, nebo dekoder s lokomotivou. A nebo manželka a vyhodí_mě ven z domu. Tak mi držte palce.

Jinak přeji, ať vydrží dekodery i ty.



prišlyyyyyyyyyyy :D :D :D :D Ked oprava tak dokonalá "prišliiiiiiiiiii" :roll: :roll: :roll:
H0 ,bez epochy,Traincontroler 7 Silver originál,len digitál.
Uživatelský avatar
Jojo
 
Příspěvky: 408
Registrován: úte 03 čer, 2008 7:58 am
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Re: Pomoc s výběrem Dekodéru

Příspěvekod Myšpulín » pát 14 led, 2011 6:49 pm

Jojo píše:prišlyyyyyyyyyyy :D :D :D :D Ked oprava tak dokonalá "prišliiiiiiiiiii" :roll: :roll: :roll:

Nevím jak na Slovensku, ale v Česku dekodéry opravdu přišly.
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1511
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

PředchozíDalší

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron