Díky, podle adresy je to Muzeum železniční zabezpečovací a sdělovací techniky v areálu firmy Signalmont. Zmátlo mě, že Kocmik psal u Pardubic. (?)
Připojuji se k doporučení návštěvy tohoto muzea, průvodci jsou perfektní, ale jestli vás tahle oblast zajímá, raději si na návštěvu vyhraďte dostatek času. Obávám se, že v rámci oslav 150 let železnice v Hradci Králové tam může být dost lidí.