od MartinP » ned 14 úno, 2010 7:41 pm
První co jsem zkusil je sjednocení povrchu sidoluxem. Nic moc, úspěšnost tak 75% . Takže buď pouze přestřik barvou nebo obrousit a nalakovat nebo napatinovat . Blbý je , že střecha je perfektně nalakovaná a při lakování skříně zastříkám i střechu protože tu nevymaskuji . Takže nejdřív zkusím patinu , zaprášená skříń z provozu a pak se uvidí jak to bude vypadat a přinejhorším znovu do lakovny .