Plan kolajiska X

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » čtv 10 pro, 2015 8:43 pm

Já musím chodit pravidelně,jinak se nedostanu do Kunčic.Když beru v podtaz tu tvoji krasavicu staniční budovu,přece ji nebudu umísťovat do Telgártu,to by byla škoda :P .A za další potřebují vědět a kterou též variantu jsi tedy zvolil? :mrgreen:
První :?:
Druhou :?:
Třetí :?:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » čtv 10 pro, 2015 8:56 pm

Tak budiž,zítra na povinné procházce složím v mysli skromnější třetí variantu,no staniční budovu budeš muset přejmenovat :D .
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod modeln » čtv 10 pro, 2015 9:13 pm

Nezartuj.Pisal som ti mail,napisem ti to i sem,rozvin do finále navrh c.2,i zo skrytakmi-viac uz nevymyslaj a dokonci navrh c.2 :wink:
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » čtv 10 pro, 2015 9:16 pm

A co když ti kápne do oka zrovna ta třetí varianta :?: :D Pobrezovou já oškubu,to se neboj. :lol:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod modeln » čtv 10 pro, 2015 9:22 pm

No ked inak nedas,skus aj tretiu variantu,som zvedavy ako to urobis,ale zatial sa mi paci 2-ka.A stym osklbanim Podbrezovej neprezen,dost ze nasich futbalistov Podbrezovej vo Fortuna lige sklbu ostatny,ale chces aj ty. :lol: :lol: :lol:
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 pro, 2015 3:41 pm

Tak a je tu poslední třetí varianta.Tak která zvítězí :?:
Přílohy
Studie 3 – DF.jpg
Studie 111 – DF.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod Rocky_MK » pát 11 pro, 2015 3:48 pm

Mně se nejvíc pozdává ta varianta nejvíce vlevo. Ta zalomená nádraží jsou divná, hlavně, když mají tolik kolejí.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 pro, 2015 4:07 pm

To máš pravdu,jenže kolega preferuje více širé tratě a přírodu okolo ní.Jsou to jen studie.
Přílohy
mapy (1).png
mapy (1).png (447.94 KiB) Zobrazeno 6591 krát
mapy.png
mapy.png (469.12 KiB) Zobrazeno 6591 krát
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod mizl » pát 11 pro, 2015 6:18 pm

Dotaz na Milana ...

Co to je za fabriku ?? Nebo to je depo či opravny ??

Michal
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 pro, 2015 6:26 pm

U kolejí,lokomotivní depo,jestli byly i součástí dílny to nevím.Pod velkou budovou remízy je předávací kolejiště do železáren a jestli se nepletu nad nimi za řekou jsou staré železárny.Chtělo by to místního znalce.Ještě k té stanice Podbrezová,tím že staniční budova je již hotova,těžko bych ji asi někde jinde umístil.Vždyť v N-ku má skoro 40,0 cm na délku :wink: .
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod modeln » pát 11 pro, 2015 6:53 pm

mizl píše:Dotaz na Milana ...

Co to je za fabriku ?? Nebo to je depo či opravny ??

Michal

Ahoj,ja ti odpoviem,su to samotne Zeleziarne Podbrezova ,tzv.stary zavod-tak to volame mi miestny,podnik ma este druhu cast tzv.novy zavod,od tejto casti sa nachadza priblizne 3 km proti prudu rieky Hron,na uverejnenej foto vidno staru rurovnu,elektro oceliaren,kryte srotove pole/pozdlzna budova/ na obr.vpravo hore-inak pracujem v zeleziarnach,ale na novom zavode,tu sa nachadzaju vyr.prevadzky/rury,navar.obluky atd../
A k návrhom:Milan,daj mi chvilu cas,a prosim uz nekresli dalsie varianty,v pondelok ti oznamim pre ktory som sa rozhodol-ale je to tazke :D
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » pát 11 pro, 2015 7:05 pm

modeln píše:A k návrhom:Milan,daj mi chvilu cas,a prosim uz nekresli dalsie varianty,v pondelok ti oznamim pre ktory som sa rozhodol-ale je to tazke :D

No budu se snažit :mrgreen: ,ikdyž tužka mi na takovou další studii stále svrbí,no aspoň mrknu na tu Českou Lípu nebo na ten slavnej Plumlov :wink: .Nezapomeň,že lze dodělat i lehké kosmetické úpravy.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod modeln » pon 14 pro, 2015 7:31 am

modeln píše:
mizl píše:Dotaz na Milana ...

Co to je za fabriku ?? Nebo to je depo či opravny ??

Michal

Ahoj,ja ti odpoviem,su to samotne Zeleziarne Podbrezova ,tzv.stary zavod-tak to volame mi miestny,podnik ma este druhu cast tzv.novy zavod,od tejto casti sa nachadza priblizne 3 km proti prudu rieky Hron,na uverejnenej foto vidno staru rurovnu,elektro oceliaren,kryte srotove pole/pozdlzna budova/ na obr.vpravo hore-inak pracujem v zeleziarnach,ale na novom zavode,tu sa nachadzaju vyr.prevadzky/rury,navar.obluky atd../
A k návrhom:Milan,daj mi chvilu cas,a prosim uz nekresli dalsie varianty,v pondelok ti oznamim pre ktory som sa rozhodol-ale je to tazke :D

Este doplnim,v Podbrezovej ziadne depo,remiza nie je,a pokial sa pamatam,zhruba od roku 1980,ani nebolo.Co viem su tam garaze,ktore vyuzivala CSAD/ceskoslovenska autobusova doprava/ a tie mohli byt,i maju tvar,podobny remizam.Preto nevylucujem ze depo v Podbrezovej mohlo byt,ale len pred rokom 1980.Tie garaze CSAD su na foto uplne vlavo dole,ostatne priemyselne objekty na foto patria Zeleziarnam.
pre Milana: poslal som ti mail
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod milan ferdián » pát 18 pro, 2015 6:00 pm

Studie
Chrpov H0/1:87 1800 x 1250 PIKO A-Gleis

Po dlouhé době se mi naskytla příležitost navrhnout další dětské kolejiště.Kolejivo od PIKA A-Gleis je dosti rozměrově robustní,takže někdy hráli svou roli i milimetry.Vpředu stanice Chrpov,vzadu je výhybna a nahoře koncová stanička pro objetí přívěsáku nebo nákladního vozu.Přístup ke kolejišti je ze všech stran.Stav studium.
Přílohy
Chrpov – studie.jpg
milan ferdián
 
Příspěvky: 11883
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Plan kolajiska X

Příspěvekod GrimpoCZ » pon 21 pro, 2015 4:13 pm

Jen se zaptám, Milane budeš Chrpov posouvat ještě někm dále? Je to pěkné malé klubové kolejišťátko pro začínající partu asi pěti kluků.
"Tétéčka" Roco set a nemoc je opět na světě.
Uživatelský avatar
GrimpoCZ
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned 17 úno, 2013 12:21 pm

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků