-
- DCC komponenty
od belgarat » stř 12 lis, 2014 12:14 pm
- 10 Odpovědi
- 5383 Zobrazení
- Poslední příspěvek od j-novis
sob 15 lis, 2014 3:15 pm
-
- ESU nebo ZIMO na ozvučení 365.451 a 431.026
od jarnotrulli » úte 25 čer, 2013 1:57 pm
- 40 Odpovědi
- 21417 Zobrazení
- Poslední příspěvek od brejsak
ned 09 lis, 2014 5:39 pm
-
- Zvuk pro Roco 754
od Idolezal » čtv 06 lis, 2014 12:52 am
- 3 Odpovědi
- 2368 Zobrazení
- Poslední příspěvek od miroslav lengyel
pát 07 lis, 2014 6:54 am
-
- DCC spřáhla
od Rudolf » pát 28 led, 2011 7:06 pm
- 28 Odpovědi
- 16237 Zobrazení
- Poslední příspěvek od j-novis
pon 06 říj, 2014 5:39 pm
-
- Dekoder pro elmag. vyhýbky
od boobika » pát 03 říj, 2014 6:45 pm
- 6 Odpovědi
- 3671 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fulda
sob 04 říj, 2014 1:57 pm
-
- semafory a světla pro příslušenství
od fulda » ned 23 zář, 2012 9:03 pm
- 135 Odpovědi
- 79533 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jojo
pon 08 zář, 2014 5:52 pm
-
- Lenz LI101F
od fulda » stř 03 zář, 2014 2:30 pm
- 0 Odpovědi
- 1618 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fulda
stř 03 zář, 2014 2:30 pm
-
- NanoX-S88 + GenLi-USB + RocRail
od Libor » stř 05 bře, 2014 5:04 pm
- 12 Odpovědi
- 9121 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Libor
úte 26 srp, 2014 9:01 am
-
- ZIMO MX648F
od ONDR4SH3K » ned 24 srp, 2014 3:53 pm
- 1 Odpovědi
- 1653 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jojo
pon 25 srp, 2014 3:09 pm
-
- Dekodér spřáhla
od Tonek » úte 19 srp, 2014 2:37 pm
- 1 Odpovědi
- 1532 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fulda
úte 19 srp, 2014 5:56 pm
-
- Plná vnitřní pamět centrály
od F. Placheta » pát 18 črc, 2014 8:50 pm
- 6 Odpovědi
- 4171 Zobrazení
- Poslední příspěvek od F. Placheta
pon 28 črc, 2014 9:17 am
-
- ovladac na Loconet Oto verze2.1
od zdeno » úte 15 črc, 2014 5:27 am
- 3 Odpovědi
- 2558 Zobrazení
- Poslední příspěvek od zdeno
úte 15 črc, 2014 7:54 pm
-
- Minimaus a dekodér výhybek
od Pater » pát 09 kvě, 2014 3:33 pm
- 12 Odpovědi
- 7154 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fulda
pon 14 črc, 2014 11:55 am
-
- Čeština do Multimaus
od Barty » pát 28 pro, 2007 10:22 pm
- 28 Odpovědi
- 21866 Zobrazení
- Poslední příspěvek od kraljiri
čtv 10 črc, 2014 1:52 pm
-
- Jednoduchý ovladač na výhybky
od fulda » čtv 20 bře, 2014 10:05 am
- 65 Odpovědi
- 31192 Zobrazení
- Poslední příspěvek od BohousP
úte 01 črc, 2014 2:45 pm
-
- Přesné zastavení v DCC
od lajblt » pon 23 čer, 2014 2:44 pm
- 14 Odpovědi
- 6937 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jirkan
pát 27 čer, 2014 1:16 pm
-
- Ovládání Scom Multimaus
od hopák » ned 15 čer, 2014 8:14 pm
- 31 Odpovědi
- 16383 Zobrazení
- Poslední příspěvek od petr47
čtv 26 čer, 2014 1:02 pm
-
- Modul vratné smyčky od STE
od boobika » pon 19 kvě, 2014 7:09 pm
- 24 Odpovědi
- 13190 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fulda
sob 14 čer, 2014 7:53 pm
-
- Zpoždění při ovládání H-centrálou
od Jirka78 » stř 25 dub, 2012 6:46 pm
- 40 Odpovědi
- 21253 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jojo
stř 11 čer, 2014 2:41 pm
-
- dekoder ROCO 10732
od roman96369 » pon 02 čer, 2014 11:32 am
- 5 Odpovědi
- 3415 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jojo
pon 02 čer, 2014 6:20 pm
-
- Digital versus PC, MT, Tablet
od Jojo » úte 20 kvě, 2014 3:33 pm
- 12 Odpovědi
- 6590 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jirka_US
pát 23 kvě, 2014 5:36 am
-
- Dekodéry D&H a jejich zpožděné chování
od fulda » pon 19 kvě, 2014 12:08 pm
- 5 Odpovědi
- 3496 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Myšpulín
úte 20 kvě, 2014 3:39 pm
-
- uhlenbrock pakety
od zdeno » pát 18 dub, 2014 1:15 pm
- 13 Odpovědi
- 8166 Zobrazení
- Poslední příspěvek od zdeno
pon 12 kvě, 2014 12:33 pm
-
- Řízení motorů, PWM, EMF, BEMF, ...
od Jirka_US » stř 28 srp, 2013 1:25 pm
- 62 Odpovědi
- 40997 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jirka_US
pát 09 kvě, 2014 1:17 pm
-
- Modelová rychlost pro loko se zvukem
od Alvin » sob 03 kvě, 2014 9:27 pm
- 7 Odpovědi
- 4096 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jacek
ned 04 kvě, 2014 4:44 pm
-
- Programovanie vyhybiek s decoderom 61196 cez MM
od Bufu » ned 27 dub, 2014 2:14 pm
- 5 Odpovědi
- 4007 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Bufu
ned 27 dub, 2014 10:01 pm
-
- Panelové ovladače
od fulda » úte 22 dub, 2014 11:14 am
- 8 Odpovědi
- 5042 Zobrazení
- Poslední příspěvek od miroslav lengyel
sob 26 dub, 2014 9:59 am
-
- Zimo MX630R + zvukový modul Intelisound 32300
od Sauter » pát 28 bře, 2014 12:31 pm
- 1 Odpovědi
- 1526 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Sauter
stř 23 dub, 2014 1:35 pm
-
- DCC-napětí
od ovlaky » ned 07 srp, 2011 5:17 pm
- 320 Odpovědi
- 204893 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Rudolf
úte 08 dub, 2014 2:23 pm
-
- Zámek dekodéru CV15 a CV16
od fulda » pát 21 bře, 2014 3:07 pm
- 30 Odpovědi
- 16104 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jojo
pon 31 bře, 2014 2:47 pm
-
- dcc a starsi loko
od Azbest » ned 31 led, 2010 3:33 pm
- 53 Odpovědi
- 35665 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Davca
pát 28 bře, 2014 9:39 pm
-
- Nahrání zvuku do dekodérů
od JM » pát 12 srp, 2011 4:49 pm
- 51 Odpovědi
- 29477 Zobrazení
- Poslední příspěvek od vvitty
pát 28 bře, 2014 2:03 pm
-
- Dekodér Kuehn N45
od Křeček » pát 07 bře, 2014 3:16 pm
- 7 Odpovědi
- 4543 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Křeček
pon 17 bře, 2014 5:02 pm
-
- DCC a 6V motor
od muckos78 » pát 28 úno, 2014 12:33 pm
- 7 Odpovědi
- 4241 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jirka_US
sob 01 bře, 2014 8:20 pm
-
- Dekodér pro pouliční osvětlení
od fulda » stř 01 led, 2014 4:41 pm
- 30 Odpovědi
- 17891 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Pavel-HP
sob 01 bře, 2014 4:08 pm
-
- analogovy rezim na adrese 0
od zdeno » sob 22 úno, 2014 9:01 am
- 10 Odpovědi
- 5472 Zobrazení
- Poslední příspěvek od zdeno
pon 24 úno, 2014 9:07 am
-
- Osvětlení interieru Regio Shuttle roco v HO
od Synek Zdeněk » čtv 20 úno, 2014 8:16 pm
- 1 Odpovědi
- 1537 Zobrazení
- Poslední příspěvek od cipisekmp
pát 21 úno, 2014 3:07 pm
-
- BR 52 Kleinbahn a Lenz silver+
od Hrabě » ned 16 úno, 2014 9:45 am
- 7 Odpovědi
- 4370 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jojo
pon 17 úno, 2014 7:27 pm
-
- Loconet a X-pressnet na jednej centrále
od vrbav » stř 05 úno, 2014 8:13 am
- 44 Odpovědi
- 21888 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jirka_US
pát 14 úno, 2014 3:09 pm
-
- Vlakové cesty
od vrbav » ned 09 úno, 2014 7:53 pm
- 11 Odpovědi
- 6395 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Kiki
úte 11 úno, 2014 5:53 pm
-
- Fleischmann ČSD 377 vers. Lenz ABC
od stoupa » stř 29 led, 2014 7:50 pm
- 16 Odpovědi
- 7980 Zobrazení
- Poslední příspěvek od miroslav lengyel
stř 05 úno, 2014 6:12 pm
-
- Roco osmimístný výhybkový dekoder 10775
od Pepino » pon 26 úno, 2007 7:23 am
- 22 Odpovědi
- 15686 Zobrazení
- Poslední příspěvek od mamba754
stř 29 led, 2014 1:09 pm
-
- Funkčnosť Digitrax UT4 s bežnými loconet centrálami
od A2C » stř 25 pro, 2013 2:36 pm
- 21 Odpovědi
- 9717 Zobrazení
- Poslední příspěvek od zdeno
pát 24 led, 2014 7:15 pm
-
- Digitalizace pojezdu od pana Pletichy
od Stanin » čtv 16 led, 2014 9:38 pm
- 11 Odpovědi
- 5451 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Pavel 152
čtv 23 led, 2014 6:41 pm
-
- Digi, RailCo TrainController verze 5.8, 7 a 8.
od mpinta » stř 05 říj, 2011 7:56 am
- 6 Odpovědi
- 4394 Zobrazení
- Poslední příspěvek od mpinta
pon 13 led, 2014 8:04 am
-
- dekodery
od zdeno » čtv 21 bře, 2013 8:32 am
- 35 Odpovědi
- 18951 Zobrazení
- Poslední příspěvek od shodan
ned 12 led, 2014 5:16 pm
-
- Přejezd se ZÁVORAMI pro CAR system
od JirkaK » čtv 26 zář, 2013 7:53 am
- 13 Odpovědi
- 7108 Zobrazení
- Poslední příspěvek od pepiknemecek
pát 20 pro, 2013 4:08 pm
-
- T 478. 3 Roco a DCC
od petrha » čtv 19 pro, 2013 9:25 pm
- 4 Odpovědi
- 2438 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jarnotrulli
pát 20 pro, 2013 2:38 pm
-
- Primitívna centrála a primitívny ovládač DCC
od A2C » ned 15 pro, 2013 3:43 pm
- 14 Odpovědi
- 7724 Zobrazení
- Poslední příspěvek od A2C
úte 17 pro, 2013 8:43 am
-
- Dekodéry Doehler & Haass opět dostupné na českém trhu
od Honza168 » ned 02 pro, 2012 4:28 pm
- 3 Odpovědi
- 3867 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Radek Strnad
ned 15 pro, 2013 9:01 pm
Zpět na Obsah fóra
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Oprávnění fóra
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru