Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).
Moderátor: Michal Dalecký
-
- Tunel
od SleAdeRr » stř 17 lis, 2010 7:13 pm
- 26 Odpovědi
- 32535 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Ivan
sob 29 led, 2022 4:42 pm
-
- Elektromagneticke prestavniky ROCO
od jakubklouda » sob 13 lis, 2010 1:05 am
- 6 Odpovědi
- 3493 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jakubklouda
ned 14 lis, 2010 7:17 pm
-
- Lepty na 854
od 151.018-9 » sob 13 bře, 2010 6:05 pm
- 1 Odpovědi
- 2116 Zobrazení
- Poslední příspěvek od pavmar
sob 13 lis, 2010 8:16 am
-
- problém s elektrikou
od René Prášil » pon 08 lis, 2010 5:03 pm
- 2 Odpovědi
- 2209 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Martin HO
stř 10 lis, 2010 4:38 pm
-
- Prechodova kolaj kolajnic Mehano na stare "U" Piko
od ra100 » sob 16 říj, 2010 8:33 pm
- 1 Odpovědi
- 2044 Zobrazení
- Poslední příspěvek od mnitka
sob 16 říj, 2010 9:13 pm
-
- Tillig Y
od rchlumecky » čtv 25 úno, 2010 4:08 pm
- 12 Odpovědi
- 6530 Zobrazení
- Poslední příspěvek od George V.
pon 04 říj, 2010 5:06 am
-
- Náklon kolejí v zatáčkách
od Hloubkar » úte 18 srp, 2009 8:14 pm
- 24 Odpovědi
- 15373 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Tramvaj
pon 27 zář, 2010 11:28 am
-
- Masky na H0m uzkokolejku
od bamby » pon 13 zář, 2010 6:23 am
- 1 Odpovědi
- 1680 Zobrazení
- Poslední příspěvek od JanoH0e
pon 13 zář, 2010 9:21 am
-
- Masarykův salonní vůz
od havlis » stř 08 zář, 2010 2:22 pm
- 0 Odpovědi
- 1818 Zobrazení
- Poslední příspěvek od havlis
stř 08 zář, 2010 2:22 pm
-
- Novinky 2011
od Lukas » pon 21 čer, 2010 9:24 am
- 26 Odpovědi
- 13282 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jiri739
čtv 26 srp, 2010 8:06 am
-
- BR 01 nebo BR 03?
od jiri739 » pon 15 čer, 2009 8:32 am
- 14 Odpovědi
- 9545 Zobrazení
- Poslední příspěvek od up.challenger
pon 16 srp, 2010 12:09 pm
-
- Parni generator
od bamby » čtv 18 bře, 2010 4:06 pm
- 9 Odpovědi
- 4939 Zobrazení
- Poslední příspěvek od milan222
ned 15 srp, 2010 10:54 am
-
- Jak zprovoznit H0 kolejiště odstavené cca 35 let
od Bruttus H0 » úte 27 črc, 2010 8:44 pm
- 4 Odpovědi
- 4064 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Charlie
pon 02 srp, 2010 5:19 pm
-
- Rozměry návěstí
od Patron1 » čtv 29 črc, 2010 8:29 pm
- 10 Odpovědi
- 5354 Zobrazení
- Poslední příspěvek od radekkrupka
pon 02 srp, 2010 2:14 pm
-
- Profily peronů
od štokr » čtv 01 dub, 2010 10:57 am
- 3 Odpovědi
- 2889 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Rozsíval Jaroslav
čtv 13 kvě, 2010 6:40 am
-
- Big Boy - máte ho také někdo?
od vlackytt » ned 13 zář, 2009 5:50 pm
- 8 Odpovědi
- 5404 Zobrazení
- Poslední příspěvek od StaraPakna
stř 28 dub, 2010 7:44 pm
-
- Br 95 HO Potrubi na kotli
od bamby » ned 28 úno, 2010 1:38 pm
- 4 Odpovědi
- 3093 Zobrazení
- Poslední příspěvek od bamby
pon 01 bře, 2010 7:50 pm
-
- M152 od Bramosu
od badliner » ned 21 úno, 2010 2:53 pm
- 6 Odpovědi
- 4149 Zobrazení
- Poslední příspěvek od badliner
ned 21 úno, 2010 6:04 pm
-
- Stavba TILLIG VYHYBKY v HO - nýtování jazyku
od jirikejzar » sob 16 led, 2010 7:54 pm
- 3 Odpovědi
- 3191 Zobrazení
- Poslední příspěvek od mlha
ned 17 led, 2010 6:59 pm
-
- Velká prosba - oprava, úprava loco
od Atkins » pon 28 pro, 2009 8:16 pm
- 5 Odpovědi
- 3677 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Atkins
sob 09 led, 2010 8:08 am
-
- VYSKA MOSTU
od belzeba » pát 08 led, 2010 4:00 pm
- 1 Odpovědi
- 2134 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Radek
pát 08 led, 2010 4:08 pm
-
- Ovládání přestavníku
od Milan.Fisr » sob 21 črc, 2007 6:41 pm
- 19 Odpovědi
- 10943 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Miloš_P
ned 03 led, 2010 12:45 pm
-
- Novinky 2009
od George V. » stř 31 pro, 2008 1:46 pm
- 390 Odpovědi
- 171339 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fousek
ned 13 pro, 2009 7:53 pm
-
- Elektromagnetické rozpojovače spřáhla
od stoupa » ned 25 říj, 2009 7:13 am
- 3 Odpovědi
- 2885 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Vik
stř 09 pro, 2009 2:57 pm
-
- ROCO ÖBB 1045.06 jake vhodne osobni vagony?
od flopik » ned 08 lis, 2009 3:09 pm
- 5 Odpovědi
- 3908 Zobrazení
- Poslední příspěvek od flopik
čtv 12 lis, 2009 6:49 pm
-
- Měch přechodového můstku WRmz Roco
od Krengor » ned 08 lis, 2009 7:40 pm
- 1 Odpovědi
- 2083 Zobrazení
- Poslední příspěvek od George V.
pon 09 lis, 2009 10:03 am
-
- Prosím o radu zapojení
od Lumpik » čtv 05 lis, 2009 7:51 am
- 6 Odpovědi
- 3455 Zobrazení
- Poslední příspěvek od kecu.p
čtv 05 lis, 2009 5:46 pm
-
- Neměl by někdo prosím kontaktní kolej ???
od Lumpik » pon 02 lis, 2009 9:31 pm
- 3 Odpovědi
- 2869 Zobrazení
- Poslední příspěvek od milan222
čtv 05 lis, 2009 9:46 am
-
- Motorové vozy z odlitku / originál
od vlackytt » pon 12 říj, 2009 8:25 pm
- 1 Odpovědi
- 2470 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Sandy
pon 19 říj, 2009 7:41 pm
-
- Jakou "paru" CSD na oblouky R440 / R380?
od kubulak » stř 20 srp, 2008 9:43 am
- 6 Odpovědi
- 5770 Zobrazení
- Poslední příspěvek od kubulak
pát 09 říj, 2009 8:16 am
-
- telegrafní sloupy
od 123.marek » pát 02 říj, 2009 5:06 pm
- 2 Odpovědi
- 2373 Zobrazení
- Poslední příspěvek od 123.marek
ned 04 říj, 2009 7:26 pm
-
- dotaz-čím by šly otevřít dveře metra...JIŽ VYŘEŠENO
od jarda77 » úte 08 zář, 2009 11:03 pm
- 5 Odpovědi
- 3611 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jarda77
stř 09 zář, 2009 1:28 pm
-
- Umístění kolejiště
od EASY777 » stř 19 srp, 2009 12:39 pm
- 3 Odpovědi
- 3438 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Hloubkar
čtv 03 zář, 2009 7:26 am
-
- délka staničních kolejí
od u.boat » sob 11 lis, 2006 10:57 am
- 30 Odpovědi
- 18216 Zobrazení
- Poslední příspěvek od kecu.p
pon 03 srp, 2009 6:52 am
-
- dotaz-čím by šly otevřít dveře metra...
od jarda77 » sob 11 črc, 2009 11:33 pm
- 16 Odpovědi
- 10028 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jarda77
pát 17 črc, 2009 5:01 pm
-
- Vyhybky
od Pepíno 151 » ned 15 čer, 2008 3:02 pm
- 31 Odpovědi
- 19465 Zobrazení
- Poslední příspěvek od MirekTT
stř 15 črc, 2009 3:29 pm
-
- částečně nízkopodlažní tramvaj T3,upravená
od jarda77 » úte 23 čer, 2009 7:15 pm
- 28 Odpovědi
- 13090 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jarda77
sob 04 črc, 2009 5:47 pm
-
- Märklin - system napajeni, zmena smeru
od Atkins » pát 15 kvě, 2009 10:32 am
- 15 Odpovědi
- 9472 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Atkins
ned 24 kvě, 2009 7:16 am
-
- částečně nízkopodlažní tramvaj T3
od jarda77 » pon 23 bře, 2009 1:35 pm
- 11 Odpovědi
- 6323 Zobrazení
- Poslední příspěvek od jarda77
úte 12 kvě, 2009 11:42 am
-
- Mehano
od julesteam » pát 08 kvě, 2009 2:22 pm
- 0 Odpovědi
- 2019 Zobrazení
- Poslední příspěvek od julesteam
pát 08 kvě, 2009 2:22 pm
-
- spojovacie pliešy
od majo64 » ned 26 dub, 2009 3:30 pm
- 7 Odpovědi
- 4513 Zobrazení
- Poslední příspěvek od majo64
ned 26 dub, 2009 7:37 pm
-
- Technicky dotaz ohledne Lokomotivy
od VitekS » čtv 31 črc, 2008 6:31 am
- 91 Odpovědi
- 51489 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Zdenek Valter
stř 08 dub, 2009 6:25 pm
-
- roco 47152
od majo64 » pát 03 dub, 2009 12:39 pm
- 3 Odpovědi
- 3225 Zobrazení
- Poslední příspěvek od George V.
pon 06 dub, 2009 11:38 am
-
- Motoricke prestavniky TILLIG
od SALMI » pon 16 úno, 2009 8:01 pm
- 3 Odpovědi
- 2980 Zobrazení
- Poslední příspěvek od SALMI
úte 17 úno, 2009 3:50 pm
-
- začatočník
od majo64 » pon 02 úno, 2009 6:09 pm
- 17 Odpovědi
- 9795 Zobrazení
- Poslední příspěvek od PetrL
ned 08 úno, 2009 11:01 am
-
- rada z kolajiskom
od majo64 » sob 07 úno, 2009 6:18 pm
- 1 Odpovědi
- 2140 Zobrazení
- Poslední příspěvek od alexander
sob 07 úno, 2009 7:00 pm
-
- kde zohnat toto
od majo64 » pát 06 úno, 2009 2:13 pm
- 16 Odpovědi
- 9952 Zobrazení
- Poslední příspěvek od vvitty
sob 07 úno, 2009 9:10 am
-
- LO vz.37 A-180
od Hloubkar » sob 24 led, 2009 11:23 pm
- 8 Odpovědi
- 4316 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Hloubkar
pon 26 led, 2009 5:27 pm
-
- Rh 5045 ÖBB Modrý blesk
od fousek » sob 17 led, 2009 12:04 pm
- 0 Odpovědi
- 2043 Zobrazení
- Poslední příspěvek od fousek
sob 17 led, 2009 12:04 pm
-
- Přepínání přestavníků Peco
od Mart » pon 22 pro, 2008 7:45 am
- 17 Odpovědi
- 11008 Zobrazení
- Poslední příspěvek od Jenda
úte 13 led, 2009 6:00 pm
Zpět na Obsah fóra
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: radalk a 1 návštěvník
Oprávnění fóra
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru