IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Byl by zájem?

ano
155
90%
ne
17
10%
 
Celkem hlasů : 172

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod milan ferdián » pát 29 pro, 2017 4:22 pm

rawen píše:Každopádně by bylo potřeba v tom udělat jasno.
Pro sebe jsem si nevydanou knížku závazně objednával, ale na 90 procent si myslím, že to měly být vlečky.

Chápu důvody zdržení anebo nevydání, ale jsem totálně mimo obraz, co by mělo teď vyjít a v jaké návaznosti. Paradoxně mne uklidňuje fakt, že takhle zmatených je nás povícero...

Radek

Ale není.Oficiální zpráva o zrušení publikace "Železniční vlečky a lokomotivní depa"(IV.),stornování objednávek a omluva všem zájemcům byla zde vyslovena.Aktuálně se snažím dokončit po novém roce obrazově tento IV.díl SLOVENSKO (ex VI.).
Další práce jako texty,doprovodné kresby,korektury již nejsou v mé moci.
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod hank » pát 29 pro, 2017 4:53 pm

milan ferdián píše:
rawen píše:Každopádně by bylo potřeba v tom udělat jasno.
Pro sebe jsem si nevydanou knížku závazně objednával, ale na 90 procent si myslím, že to měly být vlečky.

Chápu důvody zdržení anebo nevydání, ale jsem totálně mimo obraz, co by mělo teď vyjít a v jaké návaznosti. Paradoxně mne uklidňuje fakt, že takhle zmatených je nás povícero...

Radek

Ale není.Oficiální zpráva o zrušení publikace "Železniční vlečky a lokomotivní depa"(IV.),stornování objednávek a omluva všem zájemcům byla zde vyslovena.Aktuálně se snažím dokončit po novém roce obrazově tento IV.díl SLOVENSKO (ex VI.).
Další práce jako texty,doprovodné kresby,korektury již nejsou v mé moci.
Milan


Tím spíš by bylo dobře zveřejnit platný seznam potvrzených objednávek. Teď už se mezi ty zmatené počítám i já... :?
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6062
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod milan ferdián » pát 29 pro, 2017 5:17 pm

hank píše:Tím spíš by bylo dobře zveřejnit platný seznam potvrzených objednávek. Teď už se mezi ty zmatené počítám i já... :?

Objednávky na původní IV.díl "Železniční vlečky a lokomotivní depa",byly stornována a smazána,takže není co zveřejňovat.

I.díl - vyprodán
II.díl segmentové kolejiště - je v prodeji
III.díl inspirace v prostoru - je v prodeji
IV.díl Slovensko - v přípravě
Poznámka: Na IV.díl Slovensko jste začli sami od sebe mne spontánně zasílat objednávky bez vyhlášení termínu a bez oficiálního emailu.Tyto objednávky jsem akceptoval a potvrdil.Všichni zúčastnění mi potvrdili,že ví,že se jedná o díl "SLOVENSKO".
Milan

edit:
Dost mě udivuje,že po roce se teprve ptáte,když zde 6.prosince 2016 byla vydaná tato zpráva
viewtopic.php?f=28&t=8725&start=135
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod hank » pát 29 pro, 2017 5:54 pm

Díky za připomenutí. První část je tím pádem jasná. Teď ještě ta druhá. Vsadím se, že většina lidí, kteří tu předběžnou objednávku poslali, na její potvrzení za ten rok zapomněla... :roll: Někteří možná i na tu objednávku. :lol:
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6062
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Střelec » pát 29 pro, 2017 8:08 pm

Je mi vcelku jedno, co v knize bude (lhostejno, zda vlečky, nebo Slovensko), ale každopádně ji chci. Kromě inspirace už je to i sběratelská záležitost...
Střelec
 
Příspěvky: 1620
Registrován: pon 29 bře, 2010 8:03 am
Bydliště: Plzeň

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod MkTT » pát 29 pro, 2017 8:42 pm

hank píše:Díky za připomenutí. První část je tím pádem jasná. Teď ještě ta druhá. Vsadím se, že většina lidí, kteří tu předběžnou objednávku poslali, na její potvrzení za ten rok zapomněla... :roll: Někteří možná i na tu objednávku. :lol:

Abych řekl pravdu, už si vůbec nepamatuji, jestli jsem si objenal ten původní IV. díl, nový IV. díl, případně oba... Asi by nebylo od věci ten seznam předobjednávek zveřejnit. A jak už napsal Střelec, je mi úplně jedno o čem ta kniha bude, pokud bude od Milana. Všechny jeho knihy plánků chci mít doma.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod hank » pát 29 pro, 2017 8:44 pm

Střelec píše:Kromě inspirace už je to i sběratelská záležitost...


Milan Ferdián coby žijící klasik? 8)

"Svůj pomník vztyčil jsem a nezaroste travou
ta pěšina, jíž k němu jde a půjde lid."

(A.S. Puškin, Exegi Monumentum)
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6062
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod milan ferdián » pát 29 pro, 2017 8:45 pm

MkTT píše:
hank píše:Díky za připomenutí. První část je tím pádem jasná. Teď ještě ta druhá. Vsadím se, že většina lidí, kteří tu předběžnou objednávku poslali, na její potvrzení za ten rok zapomněla... :roll: Někteří možná i na tu objednávku. :lol:

Abych řekl pravdu, už si vůbec nepamatuji, jestli jsem si objenal ten původní IV. díl, nový IV. díl, případně oba... Asi by nebylo od věci ten seznam předobjednávek zveřejnit. A jak už napsal Střelec, je mi úplně jedno o čem ta kniha bude, pokud bude od Milana. Všechny jeho knihy plánků chci mít doma.

Střelec píše:Je mi vcelku jedno, co v knize bude (lhostejno, zda vlečky, nebo Slovensko), ale každopádně ji chci. Kromě inspirace už je to i sběratelská záležitost...

Oba dva máte potvrzenou objednávku ze dne 15.ledna 2017.Děkuji. :P
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod milan ferdián » pát 29 pro, 2017 8:50 pm

hank píše:
Střelec píše:Kromě inspirace už je to i sběratelská záležitost...


Milan Ferdián coby žijící klasik? 8)

"Svůj pomník vztyčil jsem a nezaroste travou
ta pěšina, jíž k němu jde a půjde lid."

(A.S. Puškin, Exegi Monumentum)

Jindřichu,nepřeháňej :wink: .To není o mně,ale o Vás.Bez Vás by to nešlo,Vám připadá pocta a sláva :P .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod hank » pát 29 pro, 2017 9:31 pm

milan ferdián píše:
hank píše:
Střelec píše:Kromě inspirace už je to i sběratelská záležitost...


Milan Ferdián coby žijící klasik? 8)

"Svůj pomník vztyčil jsem a nezaroste travou
ta pěšina, jíž k němu jde a půjde lid."

(A.S. Puškin, Exegi Monumentum)

Jindřichu,nepřeháňej :wink: .To není o mně,ale o Vás.Bez Vás by to nešlo,Vám připadá pocta a sláva :P .Milan


:lol:

Zbytečná skromnost. Když byl ve tvém dnešním věku Vladimír Zuska, tak jsme k němu jako mladí taky vzhlíželi s velkým respektem a autorita nad něj nebyla...
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6062
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Matěj » sob 30 pro, 2017 2:46 am

Dobrý den.
Zajímalo by mě, zda bude nová kniha k dostání také na prodejně AMB Modely u p. Daleckého?
Jelikož předchozí díly jsem kupoval tam, tak bych i tento díl nejraději kupoval přes tento obchod.
Děkuji
Matěj
 
Příspěvky: 220
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:40 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod milan ferdián » sob 30 pro, 2017 7:46 am

Matěj píše:Dobrý den.
Zajímalo by mě, zda bude nová kniha k dostání také na prodejně AMB Modely u p. Daleckého?
Jelikož předchozí díly jsem kupoval tam, tak bych i tento díl nejraději kupoval přes tento obchod.
Děkuji

To nevím,protože IV.díl je zvláštním tím,že má soukromého investora.Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11802
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Matěj » ned 31 pro, 2017 4:15 am

Kdyby nebyla kniha v prodeji u p. Daleckého, tak bych si jednu u Vás zamluvil. Děkuji
Matěj
 
Příspěvky: 220
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:40 pm

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod Libosh » pon 01 led, 2018 6:46 pm

Krásný den všem,

bohužel i ja patřím mezi ty zmatené, jelikož do dnešního dne jsem počítal s knížkou o vleckach, jen jsem taktně mlčel a neozyval se, vzhledem k nešťastným záležitostem. Nestíhám zde sledovat veškeré dění, objednávku jsem dělal pokud se nepletu mailem, tak jsem si říkal, ze pokud bude nějaká změna, tak bude ohlášena i tam. Spletl jsem se.

Tím pádem, bych si tedy rad opet objednal dalsi díl bez ohledu na obsah, protože jak už tu bylo napsáno, jedná se už o sberatelskou zalezitost a rád je budu mít všechny. Tudiz se ptám, kde a jakou formou mohu provést objednávku? Dekuji za odpoved a mnoho zdaru :-)
Ps nebo platí ma objednávka z dřívějška na jméno Libor Jón ?
Libosh
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 16 lis, 2009 5:34 pm
Bydliště: Olomouc

Re: IV.SLOVENSKO /ex VI.díl Plány koľajísk

Příspěvekod gearus » pon 01 led, 2018 9:32 pm

Tak a je to tu, už jsem také nahlodán...
Mám - nemám objednáno? Řekl bych že mám, ale...?
Tak pokud by se taková "nehoráznost" z mé strany stala a neobjednal jsem. Rád bych to tímto napravil a závazně si objednal.

Díky Daniel
gearus
 
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 24 led, 2008 11:34 am
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků