Smazané příspěvky

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » pon 02 bře, 2015 7:57 am

Příspěvek od Franty Krásy nebyl smazán,ale zůstal tam kde ho vložil to je Novinky N 2014.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Pavel-HP » pon 02 bře, 2015 9:16 am

A potom se taky na fóru vyskytují jedinci (jedinec),kteří přispívají do jistých vláken a následná debata se vždy zvrhne v nepřehlednou bramboračku. Spíš tímto směrem by to chtělo se zaměřit. Chudák ten, kdo se na něco ptal.
TT, epocha III. - V., U profil
www.vlakytt.cz
Uživatelský avatar
Pavel-HP
 
Příspěvky: 1018
Registrován: čtv 11 pro, 2008 2:47 pm
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » pon 02 bře, 2015 9:29 am

Pavel-HP píše:A potom se taky na fóru vyskytují jedinci (jedinec),kteří přispívají do jistých vláken a následná debata se vždy zvrhne v nepřehlednou bramboračku. Spíš tímto směrem by to chtělo se zaměřit. Chudák ten, kdo se na něco ptal.

My o tom víme. :wink:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Ferda » pon 02 bře, 2015 9:37 am

Pavel-HP píše:A potom se taky na fóru vyskytují jedinci (jedinec),kteří přispívají do jistých vláken a následná debata se vždy zvrhne v nepřehlednou bramboračku. Spíš tímto směrem by to chtělo se zaměřit. Chudák ten, kdo se na něco ptal.

Možná by tomu jedinci měl být nick změněn na "Bachař!". Protože, kde se objeví tam to za chvíli spolehlivě zavřou. :(
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Franta Krása » pon 02 bře, 2015 12:44 pm

Mě se jednalo o příspěvek ve smazaném vlákně "Nový přírustek do rodiny Nkařů". Tam jsem se snažil trochu popsat rozdíl mezi zájemcem o Nko všeobecně a zájemcem o Nscale Zababov. To vše jen pro objasnění fungování Nscale Zababov, pro zamezení případných nedorozumění se zájemci. Rozhodně mi nejde o nějaké "nahánění" počtu příspěvků.
Ad mé projekty:
Nová vlákna určitě zakládat nebudu. Snažím se vše publikovat a popisovat postupně na svých stránkách, které jsem v loni založil. Je to proto, že jsem si vědom obvyklého nedostatku datového prostoru ve všech DF.
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod JanoW » úte 03 bře, 2015 7:00 am

Ferda píše:
Pavel-HP píše:A potom se taky na fóru vyskytují jedinci (jedinec),kteří přispívají do jistých vláken a následná debata se vždy zvrhne v nepřehlednou bramboračku. Spíš tímto směrem by to chtělo se zaměřit. Chudák ten, kdo se na něco ptal.

Možná by tomu jedinci měl být nick změněn na "Bachař!". Protože, kde se objeví tam to za chvíli spolehlivě zavřou. :(


Ferdo, ak sa nemýlim, už to tu v minulosti zaznelo. V Čechách máte pre tento druh veľmi pekné označenie "Brouk Pytlík" :lol: . Na Slovači používame iné, ale tiež veľmi výstižné slovo :mrgreen: .
JanoW
 
Příspěvky: 69
Registrován: sob 22 bře, 2014 9:19 pm
Bydliště: Modra

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Ferda » úte 03 bře, 2015 9:10 am

JanoW píše:... Na Slovači používame iné, ale tiež veľmi výstižné slovo :mrgreen: .

Chápu.
"Chrobák Vrecůško" není úplně výstižné slovo.

Těch výstižných slov má ovšem slovenština docela dost. Ze šachty si je všechny dobře pamatuji. :mrgreen:

:idea: :?: Na druhé straně, třeba si podobné označení ani nezaslouží. Třeba za to nemůže. Možná se tak už narodil.
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod HonzaM » ned 23 říj, 2016 12:18 pm

Stalo se mi že admin smazal vlákno které jsem založil a můj příspěvek v něm. Bohužel ale autoři příspěvků nejsou nijak informováni že došlo ke smazání adminem a tak když jsem vlákno při následném prohlížení konference nenašel, domníval jsem se že se jeho založení z technických důvodů neuskutečnilo a v dobré víře jsem ho zopakoval. To admin považoval za nepřijatelné jednání a dostal jsem týdenní ban. Kdybych byl tušil že šlo o zásah admina, rozhodně bych vlákno znovu nezakládal. Bylo by proto dobře aby byl zakladatel vlákna nebo smazaného příspěku o této skutečnosti informován, nejlépe třeba mailem.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Patrik Novák » ned 23 říj, 2016 3:15 pm

podívej se jestli ti to nechodí do spamu
Patrik Novák
 
Příspěvky: 734
Registrován: stř 15 črc, 2009 6:51 pm
Bydliště: Horní Podluží

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod fulda » ned 23 říj, 2016 3:33 pm

HonzaM píše:... Bylo by proto dobře aby byl zakladatel vlákna nebo smazaného příspěku o této skutečnosti informován, nejlépe třeba mailem.

To je vlastnost, kterou si musíš zapnout. Já jí mám vypnutou, protože nemám moc rád když mi chodí moc mailů. V této verzi fóra se to zapíná pro každé vlákno při psaní dole na kartě "Možnosti". Nepamatuji si všechny verze, ale tato už informuje o smazání.

Jinak já používám RSS a tam to pochopitelně vidět je.

(A obávám se, že si to za krátkou chvíli budeš moci vyzkoušet)
Přílohy
forum.jpg
forum.jpg (24.85 KiB) Zobrazeno 6826 krát
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod HonzaM » pon 24 říj, 2016 9:22 am

fulda píše:
HonzaM píše:... Bylo by proto dobře aby byl zakladatel vlákna nebo smazaného příspěku o této skutečnosti informován, nejlépe třeba mailem.

To je vlastnost, kterou si musíš zapnout. Já jí mám vypnutou, protože nemám moc rád když mi chodí moc mailů. V této verzi fóra se to zapíná pro každé vlákno při psaní dole na kartě "Možnosti". Nepamatuji si všechny verze, ale tato už informuje o smazání.

Jinak já používám RSS a tam to pochopitelně vidět je.

(A obávám se, že si to za krátkou chvíli budeš moci vyzkoušet)

Jenže smazání příspěvku asi nespadá do informace o došlé odpovědi. A pouč neznalého (poučuješ rád) - co je RSS?
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod vvitty » pon 24 říj, 2016 9:45 am

Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod fulda » pon 24 říj, 2016 10:50 am

HonzaM píše:Jenže smazání příspěvku asi nespadá do informace o došlé odpovědi.
To je otázka nastavení na straně serveru, to nevím jaké používáme a nevím co umožňuje tato verze. Ale není těžké si vyzkoušet.
HonzaM píše: A pouč neznalého (poučuješ rád) - co je RSS?
Kdo se moc ptá, málo googlí. RSS = Rich Site Summary
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod TonyHazard » ned 24 pro, 2017 12:34 pm

Zdravím pánové,
chtěl jsem dát příspěvek do tématu "Mazání příspěvku i celých témat", ale bohužel je už zamčeno. Chtěl jsem se moderátorů zeptat na jedno téma, které bylo pravděpodobně smazáno. Bylo zde dost dlouho a myslím, že nikomu nepřekáželo a neobsahovalo žádné vulgarismy či hádky. Šlo o téma "Vláčkodráha Tomáš či Tomica" a v něm jsem žádal o pomoc při řešení vyrobit čtyřosou mašinku dětské železnice v bloku "Nezařazeno (off topic) . Zajímalo by mě, proč bylo téma smazáno, když tam byla témata o mnoho starší. Doufám, že mi bude někdo ochoten dát rozumnou odpověď. Děkuji

Na oživení paměti pár obrázků:
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
S vnukem vláčkodráha Tomáš/Tomica,stavby http://www.panzernet.net/php/index.php/ ... 953.0.html
Uživatelský avatar
TonyHazard
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 12 kvě, 2014 3:12 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod TonyHazard » stř 10 led, 2018 10:05 pm

TonyHazard píše:Zdravím pánové,
chtěl jsem dát příspěvek do tématu "Mazání příspěvku i celých témat", ale bohužel je už zamčeno. Chtěl jsem se moderátorů zeptat na jedno téma, které bylo pravděpodobně smazáno. Bylo zde dost dlouho a myslím, že nikomu nepřekáželo a neobsahovalo žádné vulgarismy či hádky. Šlo o téma "Vláčkodráha Tomáš či Tomica" a v něm jsem žádal o pomoc při řešení vyrobit čtyřosou mašinku dětské železnice v bloku "Nezařazeno (off topic) . Zajímalo by mě, proč bylo téma smazáno, když tam byla témata o mnoho starší. Doufám, že mi bude někdo ochoten dát rozumnou odpověď. Děkuji

Na oživení paměti pár obrázků:
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Takže nemá nikdo odvahu se přiznat a zdůvodnit, proč smazal toto téma? Tímto mohu jen komentovat, že je to zmrd a ať jde do prdele nebo spíše dopředu.
S vnukem vláčkodráha Tomáš/Tomica,stavby http://www.panzernet.net/php/index.php/ ... 953.0.html
Uživatelský avatar
TonyHazard
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 12 kvě, 2014 3:12 pm
Bydliště: Hodonínsko

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků