RailRoad & Co TrainController

Software pro železniční modelářství, simulátory, ovládání, plánování....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: RailRoad & Co TrainController

Příspěvekod BohousP » ned 22 črc, 2018 10:57 am

knemo píše:Nesetkali jste se někdo s problémem " infikovaný soubor" u staženého setupu verze 9.0 A4?
Norton mi to tvrdošíjně vyhazuje při instalaci.
Dělá to u všech stejně - TC, animátor, TP. Ostatní nemám licenci.

Hlásí skutečně "infikovaný" nebo jen nedůvěryhodný - podezřelý? To děla Norton často. On si vede databázi stahovaných souborů a sleduje jak věk souboru, tak četnost stažení uživateli Nortona. Takže nová verze TC mi to hlásí skoro pokaždé. Stačí ručně potvrdit důvěru. Infekci mi ještě neohlásil.
Pokud ohlásí infekci až při instalaci a ne při stahování ( těsně po něm), máš asi problém v pc.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
BohousP

Re: RailRoad & Co TrainController

Příspěvekod knemo » ned 22 črc, 2018 11:16 am

BohousP píše:
knemo píše:Nesetkali jste se někdo s problémem " infikovaný soubor" u staženého setupu verze 9.0 A4?
Norton mi to tvrdošíjně vyhazuje při instalaci.
Dělá to u všech stejně - TC, animátor, TP. Ostatní nemám licenci.

Hlásí skutečně "infikovaný" nebo jen nedůvěryhodný - podezřelý? To děla Norton často. On si vede databázi stahovaných souborů a sleduje jak věk souboru, tak četnost stažení uživateli Nortona. Takže nová verze TC mi to hlásí skoro pokaždé. Stačí ručně potvrdit důvěru. Infekci mi ještě neohlásil.
Pokud ohlásí infekci až při instalaci a ne při stahování ( těsně po něm), máš asi problém v pc.

Stahne bez řečí. Při zahájení instalace zamkne soubor "setup" a nahlásí ohrožní.
Jinak díky za odpověď - tušil jsem zradu u sebe, jen jsem chtěl mít jistotu.
knemo

Předchozí

Zpět na Software