Důležité upozornění

Co se nikam nevešlo, neni pro to téma apod.

Moderátoři: milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Důležité upozornění

Příspěvekod brejsak » sob 23 bře, 2019 8:04 pm

Chtěl bych upozornit všechny modeláře, kteří chodí na výměnné setkání do Menzy na Opletalově ulici č.38 v Praze, aby si dali příště větší pozor na své věci.
Shodou okolností jsem se obětí stal dneska já, byla mi ukradena peněženka s doklady z boční kapsy kalhot. Stalo se tak během několika málo minut při cestě od prodejce na konci zvýšeného podlaží na kraj k WC. Bylo to mezi 08.25 až 08.35, kdy je na burze nejvíc lidí i největší hluk. Natlačilo se na mě min. 20 lidí, musel to být profík, protože kapsa byla dokonce zapnutá suchým zipem.
Konzultoval jsem to ihned s pořadatelem i policií,ale nic se nezjistilo. Před koncem jsem se dozvěděl od několika prodejců, že se jim ztratily i nějaké věci ze stolů!
Takže jsem přišel o doklady a částku cca 1000,-Kč.
Dávejte si pozor, bude chodit na burzu asi častěji, kdežto mě tam už opravdu po této zkušenosti nikdo neuvidí.
brejsak
brejsak

Re: Důležité upozornění

Příspěvekod brejsak » stř 27 bře, 2019 5:28 pm

Tak ještě malý dovětek na závěr.
V pondělí ráno mi správce menzy z Opletalky v 08.45 hod zavolal, že uklízečka našla moji peněženku v odpadkovém koši na WC. V úterý jsem si pro ni zajel na předem domluvené místo a k mému překvapení tam bylo úplně vše, tedy kompletně doklady i kreditní karta, jen ta hotovost byla fuč.
Takže k celé události mě zbývá dodat, že na závěr asi peněženka neopustila vůbec sál menzy a zloděj ani nic jiného pro nějakou nekalou činnost nepoužil.
brejsak
brejsak

Zpět na Nezařazeno (off topic)