Koupím H0 Roco Brejlovce CDC

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Koupím H0 Roco Brejlovce CDC

Příspěvekod petr.klems » stř 31 říj, 2018 9:58 pm

Koupím, nebo i vyměním ve velikosti H0 Brejlovce řady 750 žel. správy CDC od firmy Roco. Pokud možno v dobrém stavu. Předem děkuju
Přílohy
0.jpg
Naposledy upravil petr.klems dne čtv 01 lis, 2018 9:01 pm, celkově upraveno 1
petr.klems

Re: Koupím H0 Roco Brejlovce CDC

Příspěvekod Martin70 » stř 31 říj, 2018 10:56 pm

Zdravím, tohoto Brejlovce nemám, ale taky bych ho rád jednou měl. Roco ho asi znovu neudělá, tak budu muset taky koupit od někoho kdo ho má navíc.
Je tam jeden inzerát, možná jste ho viděl :
http://inzerce.modelbazar.cz/show.php?ftxt=Okuliarnik
Akorát nevím za kolik ho hodlá majitel prodat? To by mě případně taky zajímalo, za kolik se dá tento model koupit v reálu? Pokud by se Vám koupě podařila a napsal mě jste mě třeba na SZ info o ceně budu rád. Abych byl v obraze o ceně tohoto Brejlovce. Děkuji předem.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Martin70

Příspěvekod sidlo » čtv 01 lis, 2018 5:35 am

Už před dlouhou dobou jsem se u ROCO ptal na brejlovce ČSD v továrním zeleno-bílém nátěru. Odpověděli mi, že mají vyprodáno.
ROCO je dlouhodobě v červených číslech. Proč asi?
sidlo

Příspěvekod Kulsud » čtv 01 lis, 2018 8:43 am

Martin70 píše:Zdravím, tohoto Brejlovce nemám, ale taky bych ho rád jednou měl. Roco ho asi znovu neudělá, tak budu muset taky koupit od někoho kdo ho má navíc.
Je tam jeden inzerát, možná jste ho viděl :
http://inzerce.modelbazar.cz/show.php?ftxt=Okuliarnik
Akorát nevím za kolik ho hodlá majitel prodat? To by mě případně taky zajímalo, za kolik se dá tento model koupit v reálu? Pokud by se Vám koupě podařila a napsal mě jste mě třeba na SZ info o ceně budu rád. Abych byl v obraze o ceně tohoto Brejlovce. Děkuji předem.

Já jsem mu psal, že mám zájem, jestli je ochoten sdělit cenu. Tak to vypadalo, že to asi tajně draží, protože mi odepsal, že jsem v pořadí a že je nyní na 300 E. Myslím, že bazar je prostě bazar. Tohle prodávám a tohle za to chci. Když dražím, tak tu máme Ebay, nebo Aukro.
Kulsud

Příspěvekod jstrains » čtv 01 lis, 2018 6:36 pm

Ja som nič tajne nedražil. Nemal som poňatie o cene, tak som tam dal, "Cenu ponúknite". Dostal som rovno dve ponuky za 300 a 310 EUR. Tak som slušne ostatným záujemcom napísal, že sú v poradí, ak sa to nepredá. Čo je na tom zlé? Mohol som im neodpísať vôbec :wink:
!!! FOTOGALÉRIA LOKOMOTÍV na JSTRAINS.SK !!!
jstrains

Zpět na Prodám, koupím