Sergej nové PIKO EXPERT T 679.1

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti H0 (1:87).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Sergej nové PIKO EXPERT T 679.1

Příspěvekod vorisekml » pát 14 pro, 2018 11:58 am

Zcela určitě. Další serie s číslem V 200 026 má být už v únoru 2019. A už v lednu 2019 se dozvíme orientační termín a cenu ČSD verze.
Jinak DR verze s číslem V 200 026 je v některých DE obchodech stále skladem.......( včera ověřeno)
H0
vorisekml

Příspěvekod elvis.jarous » pát 14 pro, 2018 12:22 pm

Děkujeme za info, velmi. Jsem zvědav tedy na cenu čsd zvuku.... :mrgreen: jelikož zvukovka německá má cenu velmi příznivou.
kolejiště bude ve staré ložnici 5x4m
http://elvisjarous.rajce.idnes.cz/Moje_depo
elvis.jarous

Příspěvekod vorisekml » pát 14 pro, 2018 1:31 pm

Zvuková verze má možná příznivou cenu, ale zvuk je hnusný. Nezachrání to ani to že je tam 40 funkcí. Zvuk šoupání okénka opravdu nepotřebuji a nevyužiju......... . Neslyším tam sergeje ale sekačku na trávu, švihnutou kuchyňským mixérem.......... Navíc když koupíš tovární digi verzi se zvukem, nikdo ti to tady nepřehraje na lepší zvuky. Koupit analog, dát Zimo dekodér a kostku zimo a nahrát tam zvuky od P. Smutka /Jacek/. Kde jsou u PIKO zvuků trakčáky? Má to německý trumpety.... Nahraný je to evidentně ve strojovně........
Chápu, paní v růžový bundě, co chodí s vnoučkem na výstavu, je to jedno. Hlavně že to hraje....Já půjdu výše uvedeným způsobem.
H0
vorisekml

Příspěvekod elvis.jarous » pát 14 pro, 2018 6:19 pm

Já mám zvuky p.Smutka tlumený i netlumený sergeje :mrgreen: Ale tak jsem koukal asi na neoriginální nahrávku....sakryš.....dík za dloubnutí :wink:
a hlavně klídek :wink:
edit. po kontrole košíku jsem zjistil že nic objednanýho nemám(vypínali nám elektřinu.... :mrgreen: v tom případku ani nic objednávat nebudu neboť ten zvuk na volnoběh má nějaký vysoký otáčky ale je to rozhodně lepší než originál roco tlumičovej kolovrátek .Našel jsem původně jinej zvuk, kvalitní ale to není českej ani slovenskej produkt.
kolejiště bude ve staré ložnici 5x4m
http://elvisjarous.rajce.idnes.cz/Moje_depo
elvis.jarous

Předchozí

Zpět na Velikost H0 (komunita H0)