Prodej kolejiště

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Prodej kolejiště

Příspěvekod cernos » čtv 03 kvě, 2018 7:30 am

Vážení a milí,
minulý rok jsem zde zmínil, že moje velká láska je na prodej. Až teď jsem se dokopal k tomu, abych napsal víc.
Téma kolem stavby je zde: viewtopic.php?f=1&t=4120
Něco fotek ze stavby najdete na rajčeti tady: http://cernos10.rajce.idnes.cz/Stavba_kolejiste/#
Aktuální foto umístím hned jak se k miláčkovi dostanu.
Kolejiště obsahuje 13 flexi výhybek, u kterých jsem si pohrál s celokovovou srdcovkou, jednoho angličana, několik metrů kolejí (vše profilové kolejivo). Kolejiště je na překližkovém rámu, pod kolejemi vždy korek, který je lepený přímo na překližkovou desku (nádraží) nebo polystyrenových pylonech (stoupání ze skryťáku a do koncové). Kolejiště je kompletně osazené DCC, rozdělené do izolovaných úseků. Obsahuje DCC centrálu dle Fuldovo návrhu, 2x detekci s88, ovládání výhybek pomocí serv, která jsou napojena na servo dekodéry (4x). Dále je zde umístěný modul pro komunikaci s PC přes USB - celou dobu jsem ovládal pomocí TrainControlleru, jen dětem jsem půjčoval na poloautomatiku myš od Roco (myš a vozový park není součástí prodeje). Dále je součástí prodeje modul pro ovládání tlačítky/přepínači, 4x návěstidlo (2 bohužel dětmi ulomená a tedy nefunkční), ND4 pro jejich ovládání, několik lamp Dominik. Většina kolejiště zaštěrkovaná, něco zatravněno a osázeno stromy. Veškeré DCC moduly jsem si stavěl sám dle schémat včetně oživení a nahrání sw většinou od Fuldy.
Lze prodat bez DCC, nechám jen vytažené dráty, preferuji však prodej jako celku. Šikovný modelář vše zprovozní. Do poslední chvíle (dokud jsem ještě měl možnost u kolejiště být) bylo vše funkční. Od té doby se kolejiště nikdo nedotkl, jen se na něj práší.
Cenu za komplet - kolejiště + DCC moduly bych si představoval někde mezi 15 a 20 tisíci.
železničním modelářem od roku 2011 - TT, DCC
cernos

Re: Prodej kolejiště

Příspěvekod cernos » ned 03 čer, 2018 6:07 pm

železničním modelářem od roku 2011 - TT, DCC
cernos

Zpět na Prodám, koupím