Kompresor ke stříkání

Specializované fórum pro všechny Houmrovy parádičky.

Moderátoři: Michal Dalecký, Houmr

Re: Kompresor ke stříkání

Příspěvekod Chailapko555 » pon 30 led, 2012 5:35 pm

Pája píše:Není zač.
Místo propojky můžeš dát např. spínač co se používá doma na zvonek (je sepnutý jen pokud ho držíš-pustíš a cvakne zpět),na zakrytí spodku koupíš nízkou krabici a kousek ,,flexo" šňůry a máš rázem levný nožní spínač a tudíž obě ruce volné.Pokud máš tlakovou nádobu,zapojíš zde regulátor tlaku a bude ti to automaticky spínat dle tlaku v nádobě.



ja mám doma 2 nnožní spínače... já som už vybavený.... len som nevedel to napájanie.. :)
Uživatelský avatar
Chailapko555
 
Příspěvky: 71
Registrován: pon 09 led, 2012 5:46 pm

Re: Kompresor ke stříkání

Příspěvekod Honza168 » stř 19 zář, 2012 8:26 pm

Mám stále na mysli slova Petra Zatřepálka v tomto vláku diskuse, cit.: "Chlapi, kdy už konečně pochopíte, že s krámama za pár peněz se prostě kvalitní věci dělat nedaj! Na auto si taky nedáte gumy co stojej 150 kč/ks a je předpoklad že vydržej tak max jízdu z Prahy do Brna, a to při max 70 km/h!!!"
Když jsme před časem Petrovi poslali k vyzkoušení a sepsání recenze relativně velmi levný Mini Airbrush Kit model TG216 (Made in China), očekávali jsme s napětím, co kolega, který umí, napíše. Kupodivu mj. napsal: "Tento přístroj vřele doporučuji." A sám si jej pořídil.
Mini Airbrush Kit model TG216 zajisté užijí také ti, kteří si chtějí pořídit snadno přenosné stříkací zařízení, s nímž je možné stříkat modely na chalupě, na dovolené, na předváděcích akcích, v zájmových kroužcích apod. Z hodnocení profesionála vyplývá, že s Mini Airbrush Kit model TG216 lze docílit velmi dobrých výsledků při stříkání modelů.
Za 1200 Kč je k dispozici v N-šopíku Honzíkových vláčků - http://www.eshop-honzikovyvlacky.cz/hon ... -Kit-TG216. hlav
Uživatelský avatar
Honza168
 
Příspěvky: 131
Registrován: ned 13 zář, 2009 1:06 pm
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Houmrovy vlaky (houmrovyvlaky.wz.cz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník