Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Geraltek » čtv 26 úno, 2009 11:53 am

Máte prosím někdo zkušenisti s tímto obchodem http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/ ???

Cca 14 dní mám objednané zboží a ještě mi nedorazilo. Pan Tesař na mailové dotazy ohledně stavu objednávky téměř neodpovídá. :(
Geraltek
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 06 led, 2009 7:27 am

Příspěvekod jiri739 » čtv 26 úno, 2009 12:34 pm

Na maily p. Tesař odpovídá tak s 3 denním zpožděním. Chce to urgovat. Jinak 14 dní je sranda. Mě dodal 2 x až po měsíci skladové položky, tak jsem s ním skončil.
Uživatelský avatar
jiri739
 
Příspěvky: 125
Registrován: pát 16 led, 2009 10:53 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mike » čtv 26 úno, 2009 12:38 pm

Tak zkus telefon, nebo ten taky nebere?
Mike
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 31 pro, 2008 6:49 pm
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod petrh » čtv 26 úno, 2009 1:34 pm

H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod lubomírz » sob 18 dub, 2009 8:50 pm

Zdravím pánové taky se trochu přidám do debaty.Od pana Tesaře již nic neberu.Po čtyřech objednávkách ,které do dnešní doby nedošly mě opravdu přestal bavit.
lubomírz
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 20 úno, 2009 6:16 pm
Bydliště: Hodonín

Příspěvekod jiri739 » pon 20 dub, 2009 8:09 am

Dal jsem p. Tesařovi poslední šanci. Objednal jsem jednu loko co měl skladem přesně před měsícem. Před 14 dny jsem ho urgoval mailem a odpověděl, že posílá ve stejném týdnu. Už je to od té doby 14 dní a stále nic. Takže s ním definitivně končím.
HO DCC
Uživatelský avatar
jiri739
 
Příspěvky: 125
Registrován: pát 16 led, 2009 10:53 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod BaWiS » sob 06 čer, 2009 10:21 pm

No já jsem si chtěl několikrát objednat zboží, které měl označené, že je na skladě, ale raději jsem napsal maila, jestli opravu zboží má. Odpověďěl, že už dávno není. Ale ješně několik týdnů na e-shopu mu viselo toto zboží jako skladem.

Pak jsem si nějakou dobu všímal, jestli se mu mění u zboží počty na skladě a podle mě to obměňuje jednou za uherský rok ...
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tragedcz » pát 12 čer, 2009 8:35 pm

Mel sem u něj 2 obědnávky, první došla s navýšenou cenou o 300kc a druhá vůbec, když sem žádal o vysvětlení tak mi říkal že mi pošle penize na učet a od te doby nic. víc bych protelefonoval než by se mi vratilo
tragedcz
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 15 bře, 2007 12:54 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Želva » pon 08 úno, 2010 9:14 am

Taky se přidávám s negativními zkušenostmi s panem Tesařem. Objednával jsem několikrát, ale problémy byly vždy. Špatná komunikace, výmluvy, zboží nedostupně a přitom uvedené na webu, atd. S Hektorem mě dostal - člověk čeká skoro půl roku, pak mu 2 týdny tvrdí, že už je zboží posláno a když konečně dorazí, tak cena je o 100Kč vyšší, než bylo dohodnuto :( Měl jsem sto chutí mu to vrátit. Takže v tomto e-shopu už opravdu nikdy více, najde se plno solidnějších...
TT, digitál, 4.epocha ČSD
Želva
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát 22 led, 2010 9:46 am
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Jakub Fáber » pon 08 úno, 2010 11:53 am

Já jsem teda zatím problém neměl sice dodací lhůta i přes skladové zboží měsíc (už zde bylo řečeno, že zřejmě neaktualizuje svůj web), ale cena nezměněna a dokonce jsem zaznamenal uplatňované slevy z virtuální peněženky, takže zatím jsem spokojenej...vždycky jsem se dovolal a bylo to bez problémů...uvidíme dál mno
Jakub Fáber
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 31 srp, 2009 9:03 am
Bydliště: Lovosice

Příspěvekod Jarda H. » pon 08 úno, 2010 2:50 pm

Želva píše: .....ale problémy byly vždy. Špatná komunikace, výmluvy, zboží nedostupně a přitom uvedené na webu, atd. S Hektorem mě dostal ..... když konečně dorazí, tak cena je o 100Kč vyšší, než bylo dohodnuto :( .....


Jedna cesta je dobrá pro kluky, co se dostanou na burzu do Prahy - domluvit si u Tesaře zboží, pevná cena a hotově (domluvenou) částku zaplatit na místě, převzít zkontrolované zboží ! Na burze bývají. Ale ne každý má tu možnost jet do Prahy, že jo ?
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod kukacka303 » pon 22 úno, 2010 4:25 pm

ja tam mel tri objednavky a bez problemu kupoval jsem drazsi veci takze bez postovneho ceny jake jinde nenabizi virtualni penezenka taky dobra dodani v pohode akorat jedna trochu delsi ale to se da pochopit :
kukacka303
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 04 úno, 2010 4:05 pm

Příspěvekod jakdus » stř 24 úno, 2010 2:53 pm

Ani já Vás je nepotěším,cca pře 3 lety jsem od p. Tesaře něco koupil (cca 5 tis.) .Jediný měl ještě výrobky BTTB,takže ty jsem kupoval. Pak ,ale přišlo něco jiného a urgence cca 3 telefonáty do měsíce byly samozřejmostí . Takže jsem s ním skončil, protože výrobky např. Tillig nemá zrovna nejlevnější.No jo mají v tom zmatek,prý tam úřaduje starý i mlady T.Tak nevím,ale třeba na burze /ne v Praze/ jsem se s ním dohodl o cenaách starších výrobků vždy (mám malé děti a těm starší modely na ježdění stačí).Takže z ruky do ruky ok.,e -shop málo ok.
Opět znovu tentokrát na kolejích s podložím a jako vždy TT. Hraju si se syny,složitosti potom.
Uživatelský avatar
jakdus
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 31 pro, 2008 8:11 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod b-rendy » stř 09 úno, 2011 8:54 pm

Zdravím
Zajímá mě jaké máte zkušenosti s těmito pány v současné době ?

Mám u nich objednané dva brejlovce které měl a má stále psané skladem a po 3 týdnech stále nic nedošlo.
Na mail nereaguje a dovolat se mu je kumšt a dá li bůh tak zase není u PC nebo poslouchám spousty důvodů proč to nyní nemůže sdělit. :roll:
Celkově mi připadne že v tom mají solidní guláš, vůbec nechápu na jejich eshopu sekce "SKLADEM" kde jsou produkty např se statusem na objednávku či není skladem.
Začínám se domnívat že tito lidé ani neví co mají skladem a nejradši by zaklikali na vše SKLADEM ! Přijde mi to spíš jako klamání spotřebitele, zálohy na objednávky to jsem také jinde neviděl :x
Když začínali tak jsem neměl problém ale řekl bych že jim to celé přerostlo přes hlavu a vymýšlejí blbosti viz http://magazin.firenet.cz/index.php/specialy/firemni-informace/594-virtualni-penezenka-pana-tesare-neni-to-co-ma-byt a to nemluvím o jejich newsletterech který je tak plný hrubek že by se za to muselo stydět i dítě.

Rád uvítám i ostatní reakce, třeba jsem jedinný a byla to jen náhoda, nechci nikoho hanit a špinit, to v žádném případě.
Uživatelský avatar
b-rendy
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09 úno, 2011 8:36 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod fofros » stř 09 úno, 2011 9:49 pm

31.1.2011 jsem u pana Tesaře objednal Hektora PMT, Brejlovce Roco a 3xVtu Roco, měl psáno, že vše je skladem a 3.2.2011 mi to všechno přišlo. :wink:
Nejsem modelář, jsem jen mašinkář, snažící se znázornit železniční provoz ve velikosti H0.
fofros
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 17 lis, 2010 5:29 pm
Bydliště: Kopřivnice

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků