Hektor od tilligu

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Hektor od tilligu

Příspěvekod StandaR » pon 23 črc, 2007 9:24 am

Dá se ještě někde sehnat jakákoli verze tohoto modelu??? Třeba objednat ?? Nebo už skončila výroba?
StandaR
 
Příspěvky: 635
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Re: Hektor od tilligu

Příspěvekod Zdenek Valter » pon 23 črc, 2007 9:35 am

Abe Simpson píše:Dá se ještě někde sehnat jakákoli verze tohoto modelu??? Třeba objednat ?? Nebo už skončila výroba?


Máš-li na mysli velikost H0 - tedy loko co původně vyráběl ČS TRAIN tak to je asi opravdu pryč.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod StandaR » pon 23 črc, 2007 9:44 am

Tak to je v háji (i když bych popravdě řekl něco jinýho) ...
StandaR
 
Příspěvky: 635
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Michal Šuhajda » pon 23 črc, 2007 12:31 pm

Abe Simpson píše:Tak to je v háji (i když bych popravdě řekl něco jinýho) ...

Myslím, že nás co by rádi Hektora je víc. Taky už ho delší dobu marně sháhím. Bohužel už není ani německá verze.
Na stránkách : http://www.elektrickevlacky.cz ho sice nabízejí. Po dotazu jsem se dozvěděl, že v případě, že bude víc zájemců, kteří by zaplatili aspoň zálohu jsou schopní ho u Tilligu objednat. Ale nevím nevím€, spíš se připravuju, že si ho postavím.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod StandaR » pon 23 črc, 2007 12:40 pm

A co dát dohromady pár lidí co by napsali , že by ho taky brali a skusit ty elektrickevlacky.cz
StandaR
 
Příspěvky: 635
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Michal Šuhajda » pon 23 črc, 2007 1:24 pm

No já jsem se tam ptal už někdy v zimě, ale teď jsem koukal na jejich web a Hektor už v nabídce vůbec není. Možná, že to s objednávkou byla jen bublina, protože odjinud jsem nic podobného nezatregistroval.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod 6120 » pon 23 črc, 2007 1:27 pm

Počkat on někdy Tillig vyráběl hektora?nebo myslíte ten BTTB?No popravdě nevim proč zrovna znova dělat hektora když jich tu je po rebublice mraky ještě od BTTB a pokuď chcete věrnější verzi tak pak http://m-model.wz.cz/vyrobky/vyrobky.html :wink:
6120
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 14 bře, 2007 2:10 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 23 črc, 2007 1:36 pm

Abe Simpson píše:A co dát dohromady pár lidí co by napsali , že by ho taky brali a skusit ty elektrickevlacky.cz
Panove odhaduji, ze minimalni objednavka by musela byt v rozmezi 1000 - 1500 lokomotiv, aby se s nami vubec bavili a formy opet vytahli ze sklepa :) No a nepredpokladam, ze by to nejaky obchodnik utahl. Uz jsem se na Hektory ptal v lednu a bylo mi receno, ze je to bez sance.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Michal Šuhajda » pon 23 črc, 2007 2:06 pm

Michal Dalecky píše:
Abe Simpson píše:A co dát dohromady pár lidí co by napsali , že by ho taky brali a skusit ty elektrickevlacky.cz
Panove odhaduji, ze minimalni objednavka by musela byt v rozmezi 1000 - 1500 lokomotiv, aby se s nami vubec bavili a formy opet vytahli ze sklepa :) No a nepredpokladam, ze by to nejaky obchodnik utahl. Uz jsem se na Hektory ptal v lednu a bylo mi receno, ze je to bez sance.

Takže zbývá aukro, burza nebo odlitek :? , ale třeba budou brzy v i leptu
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod StandaR » pon 23 črc, 2007 2:17 pm

Snad se to do té doby naučím ...... a co nějakej pojezd??
StandaR
 
Příspěvky: 635
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Hektor

Příspěvekod Synek Zdeněk » pon 23 črc, 2007 7:16 pm

Zdravím.
Při brouzdání po netu jsem našel na stránkách www.modelshop.cz
model Hektora od f.Sachsenmodelle . Je jen v barvách DR a KEG.
Synek Zdeněk
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29 lis, 2006 8:40 am
Bydliště: Vracov

Příspěvekod StandaR » úte 24 črc, 2007 5:43 am

taky sem ho tam nasel ale neni skladem
StandaR
 
Příspěvky: 635
Registrován: stř 18 říj, 2006 4:15 pm
Bydliště: Brno-Jih

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 24 črc, 2007 6:02 am

Abe Simpson píše:taky sem ho tam nasel ale neni skladem
Smirte se s tim, ze Hektory proste nejsou v zadne verzi. Pokud je nekdo v shopu ma, tak je zapomnel odstranit. Verte mi, ze pokud by se opet objevily, tak budu mezi prvnimi, kdo po nich pujde :) Posledni verze, ktere mi od Tilliga prisly byly pocatkem lonskeho roku nemecke KEG.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Michal Šuhajda » úte 24 črc, 2007 9:07 am

Hektory se přec nevyráběly tak dlouho, a z pultů obchodů mizely pomněrně rychle. Nechápu proč s nimi výrobce přestal, podle všeho to byl úspěšený model. Myslím, že i další tisícovka č dvě by zmizela jen by se po ní zaprášilo, ale je to jen můj subjektivní pocit.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2379
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 24 črc, 2007 9:35 am

Michal Šuhajda píše:Hektory se přec nevyráběly tak dlouho, a z pultů obchodů mizely pomněrně rychle. Nechápu proč s nimi výrobce přestal, podle všeho to byl úspěšený model. Myslím, že i další tisícovka č dvě by zmizela jen by se po ní zaprášilo, ale je to jen můj subjektivní pocit.
To je asi pravda. Obecne tym byly problemy mezi Tilligem a CS Trainem. Asi se nedozvime zakulisi, ale problem muze byt v tom, ze kazdy ma cast forem a nehodla je druhemu pustit. Tim padem mame smulu. Tutove by se v nemecku i u nas potencialne prodalo klidne 2 - 3 tisice modelu. Pockejme si a uvidime. Jinak v Praze na burze se obcas objevi. Jsou ale logicky predrazene a pohybuji se kolem 7 - 8 tis.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Další

Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků