Moderátor: Michal Dalecký
jipol57 píše:Mně se taky líbí. Jen aby někdy byla ve IV. epoše ČSD.
A jak to bude s pohonem? Na každém konci? Mám Vidobonu (Delfína) od KATO, hnací je jeden z prostředních vozů a jezdí to dobře. Ve všech ostatních mám pro svícení funkční dekodéry.
Není to špatné řešení pro ucelené soupravy.
Eury píše:Dakujem za zdielanie fotografii modelu. Na prvy pohlad to vyzera na tvarovo jeden z vydarenejsich modelov MTB. Celkom sa nanho tesim, urcite ozvlastni prevadzku na nejednom kolajisku alebo layoute.
Jedine co ma na prvy pohlad trochu zarazilo je, ze kym vlozeny vozen ma spravene madla pri dverach, na hnacom celnom vozni uplne chybaju. Vie niekto povedat, ci to je uz finalna podoba alebo je to len nejaky skusobny kus a seriove modely budu mat aj madla (priapdne dalsie doplnky ako "rebriky" na steche a podobne)? Dakujem.
romanero píše:Michalctt: A není problém ve vícenásobné trakci? Jak jsou to dva nesynchnizované motory, které mají mírně odlišné otáčky, tak jsou prakticky pořád ve skluzu
Zpět na Velikost H0 (komunita H0)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník