Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký
MkTT píše:...
Neplánujete stavebnice budov k Milanovým dioramatům prodávat i modelářům mimo klub? Určitě by se našli zájemci (třeba já), kteří by se je rádi zakoupili.
Mirek
rawen píše:Přes víkend jsem postavil modul s integrovanou čistírnou koleček od firmy LUX modellbau - viz viewtopic.php?f=24&t=10972&start=18
A dnes jsme ho vyzkoušeli v kroužkovém provozu.
Podstatné je, že sjízdnost je vždy perfektní. Provoz je poněkud hlučný, ale kluci si rychle zvykli čističku zapínat a vypínat s průjezdem vlaku.
Takže zbývá ještě vyčkat na životnost kartáčků, ale zatím jsem spokojený.
Radek
Uživatelé procházející toto fórum: Raww, Toch a 0 návštevníků