ARCHÍV 3/Publikace

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Publikace

Příspěvekod Polabský » úte 26 kvě, 2020 5:56 pm

Milane, Milane,
Ty ale dovedeš potěšit :D !!
Přeji Ti i Tvým blízkým jen a jen to dobré !!
Drž se .
Polabský
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: Publikace Milana Ferdiána

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 26 kvě, 2020 7:35 pm

milan ferdián píše:Základní díl - vyšel ve velmi omezeném nákladu a není dostupný
I.díl/Plány kolejišť - vyprodán/edit v prodeji
II.díl/Segmentové - vyprodán
III.díl/Inspirace v prostoru - doprodej


Dovolím si upřesnit: II. díl je skutečně vyprodán, o dotisku se v dohledné době neuvažuje.
I. a III. díl jsou stále v prodeji.
Třeba zde:
https://273439756.eshop-rychle.cz/model-scene/eshop/18-1-Literatura
ale i v lokálních modelářských prodejnách, namátkou:
https://www.masinky.cz/kategorie/index.htm?srchtxt=Pl%E1ny%20koleji%9A%9D
nebo zde:
https://www.itvlaky.cz/vyhledavani/?string=pl%C3%A1ny+koleji%C5%A1%C5%A5
IT vlaky sice uvádí, že není skladem, ale zítra jim odchází další dodávka.
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » stř 27 kvě, 2020 6:08 am

Děkuji Danovi za upřesnění a edituji aktuální stav, tak prosím ty co nemají ještě I.díl a III.díl ať neotálejí. To není marketing, ale dobrá rada z mé strany, protože nerad bych opět četl, že "..nestihl jsem termín, nabídku, nikdo nás neinformoval atd...".
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace

Příspěvekod Dovi » pát 19 čer, 2020 6:53 am

 
Zdravím všechny vespolek a zvláště Milana Ferdiána.

Rád bych si udělal radost a zakoupil alespoň jednu z Milanových publikací s jeho plánky kolejišť.
Chtěl bych se proto zeptat na formát již vydaných knih (I, II a III) - nikde na webech jsem to nezjistil.

Je to prosím formát A4 nebo A5?

Oči už bohužel neslouží tak dobře jako zamlada, tak se omlouvám za možná pro někoho zbytečný dotaz.

Díky
 
- v dětství H0 a následně N
- teď už si jen hraju (nemodelařím) s H0, H0e a H0f, analog+digi
Uživatelský avatar
Dovi
 
Příspěvky: 536
Registrován: pon 25 kvě, 2020 5:47 am

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » pát 19 čer, 2020 7:17 am

Dobrý den,
formát A4.
V.F.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace

Příspěvekod Dovi » pát 19 čer, 2020 7:26 am

milan ferdián píše:
formát A4


Děkuji za rychlou odpověď.

Tak v tom případě už neváhám a jdu ty Tvoje krásné plánky shánět v knižní formě.
Je to něco jiného než na obrazovce.
A listování knihou za dlouhých letních podvečerů bude nejenom pro potěchu ducha, ale i očí.

Zdraví
Dovi
- v dětství H0 a následně N
- teď už si jen hraju (nemodelařím) s H0, H0e a H0f, analog+digi
Uživatelský avatar
Dovi
 
Příspěvky: 536
Registrován: pon 25 kvě, 2020 5:47 am

Re: Publikace

Příspěvekod Dovi » pát 26 čer, 2020 6:27 am

 
Rád bych aspoň touto cestou poděkoval Milanu Ferdiánovi a Danu Buchtelovi za získání knih s plány kolejišť MF ("důkaz" v narychlo cvaknutém obrázku), a to na základě právě této diskuse.

Plany_kolejist_I+III+vzorky_foliazi.jpg
Plany_kolejist_I+III+vzorky_foliazi.jpg (7.26 KiB) Zobrazeno 7977 krát


Současně s publikacemi byly objednány i dva vzorky foliáží na vyzkoušení - přišlo to vše obratem perfektně zabaleno a v pořádku (akorát dost květů z té květinové louky leží opadaných v blistru, ale to je holt asi daň za maketovost a velmi jemné provedení).

Jak jsem si pak při probírání se knihami všimnul, Dan Buchtela z firmy Model Scene se taky osobně na těch Milanových publikacích spolupodílel. Tož ještě jednou díky.

A velké poděkování samozřejmě také i Mistru Milanu Ferdiánovi (a jeho ženě, která je mu velkou oporou a pomocnicí) za domácí česko-moravsko-slezsko-slovenské dílo dlouhodobé hodnoty na rozhraní technickém a uměleckém.

P.S.
Neuvažuje se o dotisku II. dílu (Segmentové kolejiště), již beznadějně rozebraného?
V případné anketě bych hlasoval pro, a to i spolu se závaznou objednávkou. A asi bych nebyl sám...
 
- v dětství H0 a následně N
- teď už si jen hraju (nemodelařím) s H0, H0e a H0f, analog+digi
Uživatelský avatar
Dovi
 
Příspěvky: 536
Registrován: pon 25 kvě, 2020 5:47 am

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » ned 12 črc, 2020 5:12 pm

V případě dotazů nebo informacím o stavu publikací, se obraťte na mne prostřednictvím emailů, které máte k dispozici.
Milan Ferdián
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » pát 17 črc, 2020 8:13 am

milan ferdián píše:V případě dotazů nebo informacím o stavu publikací, se obraťte na mne prostřednictvím emailů, které máte k dispozici.
Milan Ferdián

V případě, že na novém nebo předělaném diskusním fóru modely.biz se toto téma/vlákno již tam neobjeví, budeme hledat cestu jak vás nadále informovat o stavu a plánovaných publikacích pro Vás. V nouzovém případě platí výše zmiňovaná citace nebo vznik nových web.stránek. Děkujeme za pochopení i Michalu Daleckému, že prozatím můžeme využívat staré DFmodely.biz k prezentaci odpovědí.
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace

Příspěvekod Dan Buchtela » pon 20 črc, 2020 12:26 pm

milan ferdián píše:V případě, že na novém nebo předělaném diskusním fóru modely.biz se toto téma/vlákno již tam neobjeví...
-m-
Jaké nové fórum? Něco mi uniklo???
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Publikace

Příspěvekod look23 » pon 20 črc, 2020 12:45 pm

Dan Buchtela píše:
milan ferdián píše:V případě, že na novém nebo předělaném diskusním fóru modely.biz se toto téma/vlákno již tam neobjeví...
-m-
Jaké nové fórum? Něco mi uniklo???


Zbytečná panika.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » úte 18 srp, 2020 8:32 am

Po dohodě s Michalem, toto vlákno zůstává do budoucna aktivní ohledně o informacích a stavu rozpracovaných/připravovaných publikací. Děkuji.
Informace
Vinkulace IV.dílu/SLOVENSKO/ je domluvena s nakladatelem.
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » pát 30 říj, 2020 11:17 pm

Je po půlnoci, odjíždí poslední noční vlak, který se na rozdíl od tohoto vlákna, vrátí zpět. Páteční půlnocí, kdy skončil pracovní den, skončilo i toto vlákno. Informace se změnily jen v písmenka a jsou už jen vzpomínkou. Spolu s manželkou, Vám děkujeme za vaši důvěru a za zájem o mé publikace.
Milan a Věra
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Publikace

Příspěvekod milan ferdián » sob 31 říj, 2020 10:13 am

Pro upřesnění.
IV.díl/SLOVENSKO/
bude
V.díl/Střípky z archívu/
termín není znám
VI.díl/Lokomotivní depa, železniční vlečky/
termín není znám
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VI.díl předpokládám, že bude už poslední. Budu se snažit co nejrychleji zpracovat a předat soukromému subjektu podklady za předpokladu, že mě nelapne covid :mrgreen: . Jak už jsem dnes po půlnoci oznámil je ukončena aktualizace tohoto vlákna, objednávky již na udané emaily neposílejte. Ještě jednou děkuji.
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: ARCHÍV 3/Publikace

Příspěvekod milan ferdián » čtv 05 lis, 2020 2:07 am

Vážení abonenti,
dne 31.10.2020 byla ukončena aktualizace vlákna "Publikace". Očekával jsem od subjektů pro vás vyjádření o stavu vašich objednávek. Jelikož se nestalo, podávám vám tzv. "Vysvětlení", jelikož jsem měl za zaslané objednávky zodpovědnost.
"" Z rozhodnutí nakladatele byly zaslané všechny vaše objednávky mnou na uvedené emailové adresy na IV./SLOVENSKO/, V./Střípky z archívu/ a VI./Lokomotivní depa, železniční vlečky/ předány "soukromému subjektu".""
Tím to rozhodnutím byla u mne zrušena i agenda "Seznam trvalých zájemců/abonentů" o mé publikace do budoucna, protože pozbyla svého významu a poslání, jelikož se jednalo o díly, které hypoteticky měly vyjít po VI.dílu. Prosím, objednávky na uvedené mnou emailové adresy nezasílejte.
Dnešním dnem vlákno je definitivně zrušeno a uzavřeno. Případné dotazy piště na fmodelzavináčcentrumtečkacz.
Naposledy vám děkuji za váš zájem o mé publikace a doufám, že touto změnou budete a zůstanete nadále zájemci o publikace.
Milan Ferdián autor
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze k plánkům kolejišť

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků